Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért undorodik sok férfi a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért undorodik sok férfi a saját spermájától?

Figyelt kérdés

Most azokról van szó, akik azt szeretik, ha a nő szájába élvezhetnek, sőt akár elvárják, hogy le is nyelje.

Nem akarnak smárolni vele, miután elélveztek.


Miért undorodnak saját maguktól?


2019. jan. 10. 21:52
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
24%
Én nem undorodok a sajátomtól. Volt hogy lenyaltam egy nő puncijárol is a soermámat. Vagy hogy szopás után smároltunk egy jó nyelveset.
2019. jan. 10. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
17%
azért mert b*zis
2019. jan. 10. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Saját magadtól undorodsz?
2019. jan. 10. 21:56
 4/15 anonim ***** válasza:
24%

Semmi gond nincs vele én szoktam utána a párommal

23/f

2019. jan. 10. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
96%
Mar miert lenne buz,s megcsokolni azt a not aki elotte megnyamizta amit a szajaba adtal. Sot a legtobb no siman smarol velunk ferfiakkal miutan lent kotorasztal a nyelveddel pedig az neki ugyanaz. Szoval siman lehet smarolni meg nyalinkazni miutan megtortent a kiloves nem leszel tole mas jellegu
2019. jan. 10. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
96%
Én nem undorodok tőle. Fura lenne ha undorodnék tőle, akkor a páromnak hogy élvezzek a szájába? Ha szájba élvezéssel végződik a szex, mindig megcsókolom a nőt miután lenyelte a spermám. Számomra ez alap dolog :)
2019. jan. 10. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
0%
Amíg nem élvezek el én is simán smárolok, de úgy már nekem sem megy. Egyszerűen undorodom tőle, nem tudom megindokolni.
2019. jan. 10. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
94%

Én egyáltalán nem undorodok tőle. Időnként megkóstolom, mert odafigyelek rá, hogy jó íze legyen. Ja és miután a barátnőm szájába élvezek, alap hogy megcsókolom.

20/F

2019. jan. 10. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
3%
Én se csókolgatok spermás szájat, mert bvzis.
2019. jan. 10. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
2%

Maga a szopás közben, ha megáll még simán smárolok. De csak mert nem teljesen józan olyankor az ember. Higgadt, normál állapotban, már akkor is ódzkodnék kicsit talán. De beleélvezés után kizárt dolog.

Miért undorodom magamtól, mert férfi vagyok. És nem veszem a számba se azt ami férfié és sem azt ami férfiból jön. Se magamét, se másét. Mert nem, hogy vonzó, hanem taszító.

Persze tudom, hogy sok ember simán a saját vizeletét is megissza, meg még rosszabb és arra is úgy gondolják, hogy teljesen rendben van. Csak "kísérletezik". Végül is az állatok is csinálják, így miért ne nyalogathatná már akkor mindenki bármelyik nyílását a nyílt utcán is nem?

Még azt is megindokolom neked, hogy fordítva pedig miért várja el akaratlanul az ember, hogy a lány ne undorodjon magától. Először is lányból csak sima sós víz folyik. Mert a hüvelyváladék lényegében az. Vagy extrém esetben extra híg vizelet. Másodszor az előbb kifejtetteket átültetve a másik nembe, a nők egymástól amúgy sem viszolyognak annyira mint a férfiak egymástól.

Meg ők a szebbik nem, akkor mi a csúnyábbik, akkor a csúnyább had ne kérjen magából, csak a szebbik!

De ettől függetlenül hiába zavarna, hogy ha egy lány nem akar megcsókolni miután nyaltam, ettől függetlenül megérteném.

2019. jan. 10. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!