Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Azt hogyan tudom megállapítani...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kattoryory kérdése:

Azt hogyan tudom megállapítani nőként h volt-e orgazmusom? Miből lehet ezt tudni?

Figyelt kérdés

Ha végig egyenletesen kb ugyanolyan jó érzés az azt jelenti hogy nem volt?

Akinek ez evidens és emiatt csak leszólni akar attól nem kérek választ! Nem vagyok túl tapasztalt hogy ezeket tudjam



2019. jan. 13. 18:45
 1/7 Fiatallányka ***** válasza:
100%

Ha végig ugyanolyan jó volt akkor valószínűleg most nem sikerült az orgazmus. Arra emlékeznél...

Pár percre csodás melegség önt el, érzed ahogy mindened egyszerre összerándul annyira jó... Sőt még néha levegőt is elfelejtesz venni.

Ne aggódj, biztos összejön majd!

Sok csodás orgazmust kívánok és ha összejön akkor többszöröst is! :P

27/L

2019. jan. 13. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi:) sajnos akkor eddig még nem volt nekem, és ha lenne, akkor az olyan jó hogy teljesen egyértelműen megállapítható hogy az volt ?
2019. jan. 13. 18:56
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Hidd el az orgazmus olyan intenzív érzés, hogy nem lehet összekeverni mással! Tudnál róla ha megtörtént volna.
2019. jan. 13. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Fiatallányka ***** válasza:
100%

Igen, ha összejön az orgazmus azt egyből tudni fogod.

Gyakoroljatok sokat és próbáljatok ki mindent ami jóleshet neked.

2019. jan. 13. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Fú, az orgazmus nem kellemes, az kirobbanó. Azt tudni fogod, hogy mikor volt. Neked ezek szerint még nem volt.
2019. jan. 13. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Hidd el tudni fogod, ha már volt. Nem lehet semmivel sem összekeverni.
2019. jan. 13. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Félájult állapot ha nagyon jóra sikerül, tudni fogod, hajrá hajrá.
2019. jan. 13. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!