Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az, hogy a férfiak többsége 2...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az, hogy a férfiak többsége 2 perc alatt elmegy, a nőknek pedig kell vagy 15 perc, evolúciósan bizonyítja többférfjűség hasznosságát?

Figyelt kérdés
A férfi pénisz alak is evolúciósan alátámasztja azt, hogy az ősidőkben több partnerrel rendelkeznek a nők.
2019. jan. 14. 18:11
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
47%
Ja, én leszek az egyik, ha akarod.
2019. jan. 14. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
65%
Többférjűség sosem volt az evolúció történetében.
2019. jan. 14. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
12%
Ha ez az evolúció én nem állok az útjába amúgy sem vagyok féltékeny pasi típus..
2019. jan. 14. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:

Igen, mivel a férj fogalma elég új. De mondjuk az elég elfogadott tudományos tény, hogy a hunter gatherer korszakban nem volt monogámia.

És ezt bizonyítja a pénisz alak, a nők orgazmusa stb...

2019. jan. 14. 18:28
 5/30 anonim ***** válasza:
62%

Nem volt soha. Poligámia volt, ami pedig pont az ellentéte annak amit te mondasz.

A farok alakja meg a női orgazmus hogyan támasztaná ezt alá?

2019. jan. 14. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
Nem kell női orgazmus, ahhoz hogy létrejöjjön a terhesség.
2019. jan. 14. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:

Ne hazudj. Poligámia nem volt az evolúció során. Mint mondtam, több partnerség volt.

A férfi pénisz alakja azért olyan, amilyen, hogy a korábbi spermát ki tudja "kaparni" a hüvelyből. Ez is tudományos tény. A korábbi sperma kikaparásának azonban csak akkor van értelme, ha a két aktus időben nagyon egybeesett.

Az orgazmust meg miért kell magyarázni? Tényleg ennyire érthetetlen vagy? A nő nem megy el, tehát még fel van izgulva, ezért keres valakit, aki ki tudja elégíteni. Addig keres, amíg nincs orgazmusa. Miért lenne a szexuális együttlét vége a férfi orgazmus, mikor az átlagosan 2 perc?

2019. jan. 14. 18:37
 8/30 A kérdező kommentje:

A terhesség, hogy jön ide? :D

Itt arról az állapotról van szó, amikor a nő fel van izgulva. Addig fog szexelni, amíg a szükséglete ki nem elégítődik.

2019. jan. 14. 18:39
 9/30 anonim ***** válasza:
62%
pont forditva volt, többnejűség volt
2019. jan. 14. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:

# 9

Ti totál elvagytok tájolva. Többnejűség az emberszabásúaknál? :DDD

Láttatok már majmokat összeházasodni?

2019. jan. 14. 18:50
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!