Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A vastagság tudja ellensúlyozn...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A vastagság tudja ellensúlyozni a pénisz hosszt?

Figyelt kérdés

4.5 cm vastag. De a hossza az csak 14.5 cm.

Tudom hogy nem olyan vastag ez, de ekkora hosszhoz inkább vékonyabb szokott tartozni, mert így nem olyan arányos.


2019. jan. 15. 09:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Mikor unjuk már meg ezeket a kérdéseket?

Mobdjak valamit? Van olyan csaj, akinek még túl vastag is, meg van olyan, aki tág és nem fogja érezni. A legtöbb nőnek viszont pont jó lesz. És a hosszával sincs baj!

2019. jan. 15. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Hát az a 4,5 cm nem annyira vastag. Átlagos hossz átlagos vastagsággal.
2019. jan. 15. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
A lófaxt átlagos. :D nő vagyok, 16 pasival a hátam mögött és a 4.5 centi teljesen normális, jó vastagság, sok pasinak jóval vékonyabb. Meg persze van, akinek vastagabb, de nem minden nő szereti a vastagat. (én mondjuk pont igen)
2019. jan. 15. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
0%
Nem tudja , nem valami magy de en a nagyobbhoz vagyok szokva
2019. jan. 15. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
#napidörrentőnek nincs párja.
2019. jan. 15. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
ha választhatnék, inkább vastagabbat választanék, mint hosszút. Hidd el, nekem 17 centi, de nem vastag és inkább lenne 15, de kicsivel vastagabb
2019. jan. 15. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
A kérdés, hogyan mérted a vastagságot. Csak úgy fölé tetted a vonalzót és megsaccoltad? Szerintem leginkább az átmérő számít a farok legvastagabb pontján számítva, a kerületét lemérve simán kiszámolható. Amúgy a kérdésedre a válasz igen, nekem a vastagság sokkal fontosabb, a mostani partneremét közösen mértük le viccből, épp nagyon jó hangulatban voltunk, neki 14 cm hosszú és 4,7 cm az átmérője. Eddigi legszuperebb és legstrapabíróbb farok, amivel találkoztam. :)
2019. jan. 15. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nagyon örülök hogy 4 milivel vékonyabb.De ha még 2-3milivel vékonyabb lenne annyival jobban örülnék neki.:D
2019. jan. 15. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
ha 6cm vastag lenne legalább, akkor tudná ellensúlyozni
2019. jan. 15. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
És ki a francnak kell 6 cm vastag farok?
2019. jan. 15. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!