Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Vékony testalkatú fiúként...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vékony testalkatú fiúként lehet szép barátnőm?

Figyelt kérdés

Tudom hogy erre nem lehet egyértelműen válaszolni, mert mindenkinek más a szép.

De ha vékony testalkatom van akkor bejöhetek a szép lányoknak?


Csak amiatt kérdezem, mert sokan azt mondják hogy ez csak az elhízott lányoknak tetszik.


2019. jan. 16. 20:19
 1/7 anonim ***** válasza:
28%
Nem, a vékony testalkat úgy általában nem jön be a lányoknak.
2019. jan. 16. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
64%
Ki van zárva és onnan tudom mert ugyanez vagyok úgyhogy esélyed lehet csak nem lesz egyszerű összehozni bármit is. 25/F
2019. jan. 16. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
61%

Lehet.

Nem is értem a kérdést, miért ne lehetne?

2019. jan. 16. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
43%
Nem
2019. jan. 16. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
74%
Elhízott lány is lehet szép, ez egyénfüggő. Ha szeretnél egy csinos lányt oda kell menned hozzá és beszélgetned kell vele. Semmi se jön magától. Oda kell menni kedves férfi társak és bizony szóba kell vele állni. Max elküld melegebb éghajlatra de legalább megtudod hogy az a szép lány belsőleg is az volt e. Nagyon sok szép singli lány él szóval hajrá. 20/f
2019. jan. 16. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
66%

Én egy elhízott lány vagyok, és vékony a párom, így szeretjük egymást. Ő dagadt csajokra bukik, én a vékony férfiakra. Na és emellett jönnek a belső tulajdonságok is... :)

Szóval... Relatív a szépség.

2019. jan. 16. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A vékony alkattal a legkönyebb kezdeni valamit. Kezdj el bármit sportolni, és közben egyél rendesen, és pár hónap alatt vékony alkatból sportos testalkatú leszel.
2019. jan. 17. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!