Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nagyon gazdag férfiak! Nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon gazdag férfiak! Nem érzitek néha úgy, hogy hiába kaphattok meg bármennyi nőt nem az igazi? Jobb lenne, ha szenvedélyesen a testetekhez vonzódna, nem csak megalkudna mellettetek az egzisztenciáért?

Figyelt kérdés

Mindig az a típus akartam lenni, aki egyszerűen eredendően bejön a nőknek. Bármilyen szakadt kinézettel, valahogy vonzódnak hozzá a nők és ők küzdenek érte.


Ez genetikától függ, úgyhogy feleslegesen emészteném magam egy életen át, hogy bár ilyen lennék, ezzel nem jutok előre.


Marad tehát a pénzfelhalmozás, az is elég szélmalomharcnak tűnik, de ott legalább van valami halvány fény az alagút végén. Ma már egyre nehezebb vagyonnal is kitűnni, ezért egyre többet kell villantani, amikor már a vidéki közmunkás romák is BMW-vel járnak meg az ország fele külföldön dolgozik és hozza haza a sok eurót, amiből pár éven belül zsebből kifizet egy lakást, ezekkel már nem fogsz kitűnni, ezek átlagnak számítanak a nők szemében. Ha rendelkezel velük, akkor szorozd meg magad 0-val, ha nem, akkor -1-gyel.


Igazából az érdekelne, hogy érdemes-e minden erőfeszítésemmel arra koncentrálnom, hogy meggazdagodjak, hogy 40-50 éves koromra kitarthassak egy 20-30 közötti lányt, vagy akkor már úgyis mindegy?



2019. jan. 17. 14:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
96%

Nekem egy kicsit fura, hogy az életed ennyire a nők köré akarod felépíteni. Mármint...nincsenek más életcéljaid?


Szerintem max azok érzik ezt, akik ugyanúgy gondolkodnak, mint te. A többieknek lehet vannak más gondjaik, problémáik is az életben.

2019. jan. 17. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Mindenkinek kell valami életcél.
2019. jan. 17. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Ha túl magas a libidóm és már az önkielégítés sem segít, akkor mégis mit tehetnék?
2019. jan. 17. 15:06
 4/11 anonim ***** válasza:
96%
Mondjuk ismerkedhetnél nem?
2019. jan. 17. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
87%
Talán elmehetnél prostizni ebből a rengeteg pénzből :D nem tudom honnan veszed hogy alap a nők szemében a külföldről hazahozott euro-halmok, és azért nem tart még ott az ország hogy a közmunkások is BMW-vél csapassák :). Mindenesetre ez a megkeseredett nőutálat biztos bejön minden csajnak.
2019. jan. 17. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
88%

Az régen rossz ha azt akarod h a pénzed miatt legyen melletted

Persze kell az anyagi biztonság

De nem mindenáron

Hiába vehetek meg magamnak bármit ha nem vagyok boldog

Az anyagi biztonság nem egyenlő a Boldogsággal

2019. jan. 17. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
nekem annyiban mákom van, hogy akkor jöttem össze a feleségemmel, amikor kb kajára nem volt pénzem
2019. jan. 17. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Úgymond "csak beleszülettem" a jómódba, de szerencsére már középiskolás koromban elegem lett azokból az emberekből akik csak a pénzem miatt kedvelnek. Egyetemre már úgy mentem el, hogy a minimálbér felét szabtam meg magamnak, hogy annyit engedek meg magamnak, ebben szerencsére vevők voltak a szüleim és külön egyetemi számlát nyitottak amikor kezdtem és ezt a mennyiséget utalták minden hó elején. Mellette persze ha jól tanultam volt ösztöndíj meg pályázatok is ha voltak az egyetemen akkor azokat is próbáltam. A cuccaimmal sem akartam kitűnni ezért azokból is alsó vagy max középkategóriásat vettem. Eleinte nagyon rosszul esett mennyire nem érdeklődnek irántam mások, viszont mostanra már ki merem mondani, hogy igazi barátaim vannak akik ha bajban vagyok tényleg segítenének nekem, és a barátnőm is olyan aki azért van velem aki vagyok.

Szóval nekem ez bejött.

27F

2019. jan. 17. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
95%

Nem tudom mas h van vele

De nekem parkapcsolatnal a masik szemelyisege a donto es nem a fizikail kinezete plane nem a anyagi helyzete...


Alkalminal detto

2019. jan. 17. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Én nem vagyok se nagyon gazdag, se gazdag, de azért a havi 2 misi nettóban megvan.


Teljesen úgy ismerkedem, mintha pizzafutár lennék, csak egy kedves, mosolygós srác vagyok. Nem szeretem a felvágós lányokat.

2019. jan. 17. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!