Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok, akiknek tetszik, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, akiknek tetszik, ha szőrös egy pasi farka, miért?

Figyelt kérdés

Kíváncsi vagyok, kinek miért jön be elsősorban a fanszőr egy pasin.

a.) Mert úgy férfias?

b.) Az a természetes?

c.) Szexuálisan felizgató látvány/érzés?

Egyéb?

Arról is írhattok, hogy az ágyékon kívül mennyire és hol jön be a (nemi) szőrzet (zacsi, gát, fenék, combok, köldökcsík, hónalj).

Korotok sem mellékes.



2019. jan. 21. 10:18
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/85 anonim ***** válasza:
85%

Nem tudom pontosan megmondani, hogy miért tetszik a szőr, de az az álláspontom, hogy legyen mindenhol jó szőrös! Férfias, kicsit barbáros külsőt ad, no meg nem dörzsöl ki a borosta. Utálok úgy csókolgatni pl. ágyékot, hogy leszedi az arcomról a bőrt a növő szőr.

Főleg a sötét, fekete szőr tud beindítani. :)

22N

2019. jan. 21. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/85 anonim ***** válasza:
91%

A és C. Engem rendkívül izgat! Bár nem mindenkin.

Nekem combon is bejön egyébként és karon is.

20n

2019. jan. 21. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/85 anonim ***** válasza:
85%

Ha egyszer borotvál, akkor mindenhol. Az röhejes, amikor szőrös a hasa meg a combja, és középen egy csupasz rész, amiből kikandikál a farka.

Férjem akkor tetszik legjobban, amikor a háta és a válla csupasz (egyébként se durván szőrös), a lába és a karja természetes, mellkas és ágyék pedig rövidebbre van vágva.

De ha hozzá se nyúl, vagy épp olyanja van, hogy minden pihét leszed, az is rendben van.

2019. jan. 21. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/85 anonim ***** válasza:
87%

C.

Engem is nagyon felizgat szexuálisan. Különösen a herezacskón lévő szőrzet, ami annál jobban beindít, minél dúsabb és hosszabb, és ha jó nagyok a golyók. Imádom cirógatni, borzolgatni, markolászni, gyengéden húzkodni, akkor is, mikor bennem van a pasi farka. Lehet, hogy ez kicsit betegen hangzik, de ez van. Másik kedvencem a szőrös popsi.


24L

2019. jan. 21. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/85 anonim ***** válasza:
30%
Pedig annyira szarul nez ki a szoros dako/here...Durva hogy ez bejon valakinek. Ezentul meggondolom hogy leborotvalom :D
2019. jan. 21. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/85 anonim ***** válasza:
97%

A.b.c

29N

2019. jan. 21. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/85 anonim ***** válasza:
43%
2019. jan. 21. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/85 anonim ***** válasza:
39%
Egy pasinak szőrős a farka. Pont. Annak úgy kell lennie. Nem csajjal akarok én együtt lenni.
2019. jan. 21. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/85 anonim ***** válasza:
76%
Ha egy pasi férfias, az csupasz farokkal is férfias lesz. Engem kifejezetten izgat, ha semmi nem takarja párom szép nagy farkát.
2019. febr. 9. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/85 anonim ***** válasza:
88%

Nekem bejön ahogy a páromé van. Neki általában szőrös az ágyéka, viszont a golyók nem, vagy csak alig. Feneke nem szőrös, és a combja felső része sem. Nekem nagyon bejön ha szőrös és szeretkezés közben is jó érzés, de azt is szeretem amikor lekapja :$ isteni érzés

Akárhogyan is van neki, Mindenhogy férfias szerintem

Privátra nem válaszolok

2019. febr. 9. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!