Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A barátommal túlságosan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátommal túlságosan megkedveltük egymás fehérneműjének a húzogatását baj lehet belőle?

Figyelt kérdés

Nagyon régóta fantáziálok erről a dologról, nem régen mondtam el neki hogy szeretném kipróbálni. Ő bele ment persze és mikor fel húzta a bugyim hátulról és elölről is, nagyon nedves lettem és nem hittem el hogy ez megtörténik, azóta olyan furcsa érzésem van,minths ez nem a valóság lenne. Napközben egyre többet szórakozik ezzel már a szeretkezésünk szerves része lett orális szex közben is csinálja nagyon tetszik neki,ezzel semmi bajom egyébként. A múltkor fel húzta az öccse boxerét és egyben tetszett is és egyben nagyon féltékeny is voltam. Ekkor kezdtem el, aggódni hogy vissza kéne venni belőle. Vagy ha ez örömet okoz nekünk akkor hagyjam hadd csináljuk annyit amennyit akarjuk?

Én 20L

O 22F



2019. jan. 21. 12:50
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem beteges
2019. jan. 21. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Te is felhúzod az övéüket?
2019. jan. 21. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha valamit mindenki élvez és senkinek nem árt vele akkor csinálni kell....
2019. jan. 21. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Az övét én is persze, de ő annyira nem izgul fel rá ha neki csináljak azt inkább csak viccből csinálom.

De ha ő csinálja nekem, arra nagyon fel izgul, és én is nagyon szerettem.

Az öccsének csak viccből húzta fel szintén de neki nem annyira :D

2019. jan. 21. 14:16
 5/9 Karena26 ***** válasza:
100%

Köztetek ez teljesen rendben van.

De jól értettem, hogy a barátod a saját testvérének is csinálta ezt?!? Szexuálisan ingerli a saját testvérét?!? Ezt vérfertőzésnek hívják, ami egy nagyon komoly szexuális deviancia, és a törvény is bünteti!!!


Ahelyett, hogy féltékenykednél, inkább beszélj a barátoddal, hogy ezt ne csinálja többet a testvérével!!! Szegény öcsinek az ilyen megnyilvánulások miatt komoly lelki és szexuális problémái lehetnek később!!!

2019. jan. 21. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Karena26 ***** válasza:
79%

Köztetek ez teljesen rendben van.

De jól értettem, hogy a barátod a saját testvérének is csinálta ezt?!? Szexuálisan ingerli a saját testvérét?!? Ezt vérfertőzésnek hívják, ami egy nagyon komoly szexuális deviancia, és a törvény is bünteti!!!


Ahelyett, hogy féltékenykednél, inkább beszélj a barátoddal, hogy ezt ne csinálja többet a testvérével!!! Szegény öcsinek az ilyen megnyilvánulások miatt komoly lelki és szexuális problémái lehetnek később!!!


Reménykedek, hogy félreértettem, amit írtál.

2019. jan. 21. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Ez a dolog nem csak a szexben létezik.

Sajnos külföldön eléggé elterjedt, és sokan úgy csináljak hogy a másik egyáltalán nem élvezi.


A mi esetünkben amikor a testvérének csinálta egyáltalán nem szexuális jellegű volt, csak játsszotak.

És egy alsógatya fel húzás hogy lenne már vérfertőzés?

2019. jan. 21. 22:08
 8/9 anonim ***** válasza:
98%
igen most irigyekvagyunk
2019. jan. 25. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez akkora izé már, mert gyerekkorunkban viccből mi is kivertük egymás bránerét az unokaöcsémmel. Azóta is jót nevetünk rajta milyen hülyegyerekek voltunk. Emlékszem arra is hogy egymásnak akartuk bevágni a brét de az enyém vastag az övé görbés volt és inkább nem csináltuk pedig milyen vicces lett volna. 😂 Egyébként mindketten családos szigorúan heterók vagyunk.
2022. jan. 23. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!