Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy valódi támogatós kapcsolat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy valódi támogatós kapcsolatban mennyit szokott kapni az eltartott fél, ha az egy dekoratív lány?

Figyelt kérdés

Olyanra gondolok ahol a 2 fél nyilvánosan is egy párt alkot, akár össze is kötöznek és jobb esetben legalább barátság van köztük...

De a kapcsolatuk alapja az a támogatás és a szex.

Ezek fényében bizonyos dolgokban megengedőbbek egymással a felek mint egy átlagos kapcsolatban szokás.


Hogy szokott ez menni? Van egy összeg amit havonta kifizet a támogató? Ez körülbelül mennyi általában, hogyha nem szésőségesen gazdag emberekről beszélünk mint Andy Vajna?



2019. jan. 22. 18:36
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
54%

Minimum 250.000 Ft + a csávó fizeti a lakást

Kiscsaj meg max a rezsit

2019. jan. 22. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
57%
Engem próbáltak már ilyennel elcsábítani.. Volt olyan hapsi aki már zaklatott és alkalmanként 200 ezret adott volna. De a csinosabb barátnőimmel már mindannyian kapunk kisebb ajánlatokat is. Rengeteg beteg pasi van aki azt hiszi, hogy 20 ezerért pl kiverem neki, nagyon gáz:/
2019. jan. 22. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
49%

Ja és ne élj rév hitben egy párt sose fognak alkotni. Hisz a csaj fiatal csinos

Nyilván nem egy szottyadt viagrával tuningolt kukin akar pattogni élete végéig

2019. jan. 22. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:

Vajnát csak példának hoztam, nem törvényszerű, hogy a támogató egy csúnya idős férfi...


Én amúgy arra gondoltam, hogyha (HA!) elérem a 3.5 milliós fizetést, akkor ha addigra sem lesz kapcsolatom természetes módon, 800 000 körüli havi összeget ajánlok fel egy olyan nőnek, aki kifejezetten ilyen kapcsolatot keres hosszútávra.

Akit természetesen tisztelni fogok, szerintem ha a férfi és a nő is normális, akkor egy ilyen kapcsolatban senki sincs kihasználva...


Csak attól féltem/félek, hogy ennyiért nem találok senkit.

2019. jan. 22. 18:51
 5/23 anonim ***** válasza:
69%
Sugar Daddy
2019. jan. 22. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
99%
Egy aranyfokozatu MLM-ügynöknek nagyon megszaladt a fantáziája :D
2019. jan. 22. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:

:D Azért érem majd el, mert megöröklöm a vállalkozást.

De ez még a jövő zenéje, még bármi lehet...

2019. jan. 22. 19:07
 8/23 anonim ***** válasza:
Ha normálisan kinéző és normális pasi vagy, szerintem 250-ért találsz dekoratív diáklányt.
2019. jan. 22. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

Mi a normális? Átlagos vagyok, 175 cm magas, se nem csúnya, se nem jóképű... Viszonylag izmos és alacsony a testzsír indexem.


Mint írtam, engem majd hosszabb távra érdekelne a dolog.

Diákokat nem tudom, hogy nem e csak az egyetem alatt szokta érdekelni a dolog...


Amúgy ez a 250-es infó honnan van? Tapasztalat?

2019. jan. 22. 20:19
 10/23 anonim ***** válasza:
Normál modell miért nem járható út?
2019. jan. 22. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!