Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 16 éves korom óta vágyom a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

16 éves korom óta vágyom a szexre. Mostmár 22 vagyok, de még mindig nincs és nem is volt rendszeres nemi életem. Hogy törődjek ebbe bele?

Figyelt kérdés

Hiába ismerkedem, nem akar velem senki sem komolyat vagy nem tálálok olyat aki azt szeretne. Pedig nincs rossz természetem. Meg a kinézetem sem visszataszító, vagyis remélem hogy nem az:D


Már nagyon hiányzik a szex, nagyon rossz érzés hogy ekkora szerencsétlen vagyok.

6 éve vágyom a szexre, bele lehet ebbe őrülni? Szinte egész nap a szexen jár az eszem:/


2019. jan. 26. 12:19
 1/10 anonim ***** válasza:
Pasi vagy?
2019. jan. 26. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Nem lehet hogy csak a szinted feletti nőknél próbálkozol?

Add lejjebb az igenyeidet

2019. jan. 26. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Fiú vagyok tehát csak lányok írjanak privátot!:)
2019. jan. 26. 12:21
 4/10 A kérdező kommentje:

2 es!

Nincs nagy elvárásom. De az eddigi lányok akik ágyba bújtak velem azok nagyon szépek voltak. Tehát akkor annyira nem vagyok talán ronda, bár igaz hogy nők álma sem vagyok.

2019. jan. 26. 12:23
 5/10 anonim ***** válasza:
75%
Ha nem vagy ronda elmondásod alapján, akkor a kisugárzásoddal van baj. Keress önfejlesztő tréninget de komolyan. Egyik ismerősöm elment egy ilyen tanfolyamra, és az addig csendes visszafogott ember szépen lassan megnyílt, és egy nagydumás srác lett belőle.
2019. jan. 26. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
75%
Nézd, lehet hogy írnak privátot de ha ennyire görcsösen akarod akkor mindenki el fog menekülni előled mert a szex az része a kapcsolatnak és ha csak arról szól hát az eléggé sekélyes.. Szerintem gondold végig hogy pontosan mit is szeretnél..
2019. jan. 26. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
27%
próbáld meg fiúval, sokkal hamarabb összejön. úgyis sokkal több fiú születik, mint lány, nem mindenkinek jut nő.
2019. jan. 26. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Spiritrobber ***** válasza:
85%

Nyitottnak kell lenni nem pedig beletörődőnek.

Ha nem is tudsz teljesen így élni akkor is magadnak kell tenned azért, hogy jobb legyen és olyan életet élj amilyet akarsz :)

2019. jan. 26. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
46%
Igaza van az utolsó előttivel ha ennyi ideig nemjön össze akkor nincs más mint fiúval kipróbálni.
2019. jan. 26. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
75%
Ne add fel, össze fog az jönni! És ne hallgass azokra, akik azt mondják, hogy próbáld fiúkkal!
2019. márc. 18. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!