Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szex közben anális izgatás...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szex közben anális izgatás -lyuk simogatás-. Ti próbáltatok? Lanyok Nektek bejött? És fiúk ti szoktatok ezt csinálni a baratnoiteknek?

Figyelt kérdés
2019. jan. 28. 15:10
 1/7 A kérdező kommentje:
*nyalás közben gondoltam. Szóval egy lánynak orális szex közben ott lent izgatni a fenekenel..
2019. jan. 28. 15:11
 2/7 anonim ***** válasza:
95%
én szeretem.l.
2019. jan. 28. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
87%
a fiukat kell kinyalni es ujjazni majd jol seggbed-ugni..hogy tudják mi ajo..milyen nagyot lehet töle élvezni,nagyobbat ,mint sima maszti vagy dugással
2019. jan. 28. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
80%
Barátnőm is szereti, ha olyan hangulatban vagy. Mondjuk ő az anális szextől is el bír élvezni.:)
2019. jan. 28. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha a nyelveddel kényezteted a puncit, haladhatsz vele lejjebb is a gát környékére, és ha tiszta nett akár tovább is mehetsz!
2019. jan. 28. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én inkább szex közben szeretem, de oral közben is jó 19/l
2019. jan. 29. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Előjáték részeként odanyúlok a lyukához, lassan jó mélyen benyúlok és megforgatom benne az ujjamat miközben összenyálazom a melleit, arcát és a másikkal pedig a hüvelyét, csiklóját masztizom.

A barátnőm totál kész van tőle, nagyon szereti.

2019. febr. 7. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!