Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Korai magömléssel és merevedés...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Korai magömléssel és merevedési zavarral mit lehet kezdeni?

Figyelt kérdés
Nem tudom, hogy egész konkrétan orvosi szempontból korai magömlésnek számít-e jó esetben max 10-15 percig bírja anélkül, hogy elmenne, rosszabb esetben pedig kb 2-7 percig...Nekem ez borzasztó kevés:( Illetve érdekes módon, ha nem sikerül a megfelelő merevséget elérnie, sokkal hamarabb elmegy, ami számomra logikátlan, hisz azt gondolnám, az élvez el hamarabb, aki emelkedettebb izgalmi állapotban van. Mostanában egyre gyakrabban előfordul, hogy elkezdjük csinálni, 2 perc után érzi, hogy mindjárt elmegy, ezért kiveszi hogy ez ne történjen meg, de aztán lelankad, és utána vagy nagyon nehezen, vagy inkább egyáltalán nem sikerül újra életet lehelni belé, mert leblokkol, megijed, mivel annyira meg akar felelni..És ez egy ördögi kör..:( Nekem sok előjáték utána lenne igazán jó, ezt pont tegnap említettem neki, de mivel erre rágörcsöl, és mindent jól akar csinálni, sztem ez a feszkó már az előjáték alatt benne van, és az ő vágyát csak lohasztja..MIt lehetne ezzel az egésszel kezdeni? Szegény totál kiborult, mert ez már nem az első ilyen alkalom..Mondom neki mindig, hogy semmi baj, bárkivel előfordul, ne is foglalkozzon vele, de nyilván ezt a végtelenségig se ő, se én nem tudjuk elhinni...26 éves a barátom. Alapvetően tudom, és látom, hogy nagyon kíván, de nagyon ingatag lelkileg, és ez kihatással van a teljesítményére..Hogy tudnék neki ebben segíteni?
2019. jan. 28. 16:18
 1/8 anonim ***** válasza:
szexualpszihologus
2019. jan. 28. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nincs ebben semmi logikátlan. A stressz összehúzza az ereket, azaz a barlangos testeket is, ami elzárja a vérkeringést. Tehát véget ér a merevedés, vagy el sem kezdődik. A ellazulás és szexuális inger hatására jön létre a teljes merevedés, ha nem görcsöl rá ennek megtartására, akkor attól sem kell félni h idő előtt elsül.

Maga az orgazmus is egy önkéntelen reflex, tehát aki görcsöl, agyilag is felfokozott állapotban van, annak a szervezete igyekszik megszüntetni ezt a stresszes állapotot és gyorsan túl lenni rajta, így elélvez (mármint élvezet nincs benne, de ejakulál)

Legyél vele türelmes, pettingeljetek, ne legyen cél az orgazmus, sőt egy ideig a behatolás sem. Vannak nagyon jó technikák amivel pénisz nélkül is el lehet juttatni a csúcsra téged.

Ki lehet próbálni a fordított pszichológiát: állj elő vele, hogy próbáljon meg minél hamarabb elélvezni. Meglátod, nem is lesz olyan könnyű :)

Szóval ha szereted akkor megér ennyit, hogy kicsit kísérletezgessetek. Jó esetben magától helyre fog állni ha nincs szervi problémája

2019. jan. 28. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hát egyszer élvezzen a szádba, aztán szopd megint keményre. Tuti sokáig fogja bírni.
2019. jan. 28. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Mindenképpen beszéljetek egymásnak a dologról.

Legyen hosszú előjáték, mondd neki, ne stresszeljen rá.

Kis pihi után esetleg lehet még 1 menet. Probléma még lehet az is, hogy túl sokat maszturbál.

Szex mellett is maszturbálhat, próbálja meg minél jobban elnyújtani az orgazmusát, így gyakorolhat, hogy a szex közben se legyen gond.

Potencianövelőt ajánlanék, de mivel fiatal és stresszes, ennek csak ez lehet az oka.

Viszont ettől függetlenül szerintem nyugodtan elmehet egy urológushoz és elmondhatja a problémáját, hogy ne parázzon menj el vele és várd meg kint, és yugtasd meg, hogy nem kell szégyellnie a dolgot, beszéljen az orvossal is róla, hodd el sok ilyet látott már, talán tud adni is valamit ami segíthet.

27éves férfi

2019. jan. 28. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!Nem maszturbál sokat állítása szerint mióta együtt vagyunk, max heti 1x csinálja, mert úgy jobban élvezi a szexet. Hogy ezt az egy alkalmat mennyire nyújtja el, nem tudom, majd megkérdezem.Felvetem neki az urológust is, én nő létemre voltam egynél, felfázásos panaszokkal, hozzá kellene valahogy bejutnunk,mert ő nagyon rendes, csak párom sajnos máshol lakik, és nem hozzá tartozik, de majd valamit kitalálok..
2019. jan. 28. 18:26
 6/8 anonim ***** válasza:
10 perc felett már nem is számít korai magömlésnek, sőt, egyeseknek már 5 perc felett sem. Amúgy az a baj, hogy a barátod nagyon koncentrál arra, hogy ne élvezzen el, de ettől meg lelankad, mert elmegy a kedve is. Nekem is volt (van) hasonló problémám, nagyon lelombozó, mikor érzed, hogy mindjárt a csúcsrajutsz, aztán állandóan meg kell állni. Szerintem azt csináljátok, hogy hagyd hogy elélvezzen akár 2 perc után is, felszabadultan, aztán utána próbáljátok folytatni az aktust.
2019. jan. 28. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ezt is érdemes kipróbálni:

[link]

2019. jan. 29. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az hogy te idegesíted az se tesz jót neki.
2019. febr. 2. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!