Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csendes, visszafogott fiúk...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csendes, visszafogott fiúk sosem fognak barátnőt találni akikkel rendszeresen szexelhetnek?

Figyelt kérdés

Attól hogy ilyen személyiségem van még vágyom én is a szexre.

Viszont az egyik alkalmi szexnél a lány azt mondta nekem hogy velem nem lehet beszélgetni. Gondolom ezt sok lányt zavar. Bár ha valakit jobban megismerek, szeretek akkor tudok én is sokat beszélni. Csak ugye ahhoz meg kell ismerni, ami nekem nem megy. :/


2019. febr. 1. 09:36
 1/5 Drazicc ***** válasza:
52%
De, a kövérek meg rondák akik nem kellenek értékes férfiaknak.
2019. febr. 1. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
52%

Ha ezzel a szex a célod akkor nem, soha.

Ha viszont párkapcsolatot akarsz és örömet szeretnél szerezni a barátnődnek és ehhez a szex az eszköz akkor igen.


A személeteddel van baj, hogy a saját igényeidet helyezed előtérbe. Ezzel megbuksz egy párkapcsolatban.

2019. febr. 1. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
52%

Hát, ha az a célod, hogy rendszeresen szexelj velük, akkor nem is fogsz találni, akkor ott van a rosszlányok, vagy valami szexpartnerkereső oldal, vagy a szexrobot, csak az drága. Ha kapcsolatot szeretnél, akkor ne az legyen a fő motiváló ok, hogy szexelni akarsz, mert akkor egy idő után a kutyának nem fogsz kelleni. Ennek semmi köze ahhoz, hogy csendes és visszafogott vagy, ha nem is AKARSZ beszélgetni.


26/F

2019. febr. 1. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha még beszélgetni sem megy, meg gondolom együtt időt tölteni. (nem, az hogy te gépezel, ő meg olvas, miközben egy szobában vagytok nem számít) akkor egy nő eszköznek érzi magát, aki csak a szexre kell.

Ez nem párkapcsolat.

Egy tévét lehet rendszeresen nézni.

Egy kabátot rendszeresen lehet hordani.

De a barátnő nem arra való, hogy rendszeresen szexre használd. Az társ. Társként kell kezelni.

Addig nem lesz, amíg nem így látod a nőket.

2019. febr. 1. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A szex nem célja egy kapcsolatnak hanem nagyon kis része.
2019. febr. 1. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!