Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit tanácsolnàtok ebben a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tanácsolnàtok ebben a helyzetben? 20/L

Figyelt kérdés

A párom nem ért hozzám már 8 napja...

Ma megpróbáltam "ràvetni" magam, de nem jártam sikerrel..gyakran előfordul hogy visszautasít...

Az biztos hogy nem csal, ideje sincs rá, de ez most szörnyen frusztrál, nem tudok aludni, elhanyagolva érzem magam, az én libidóm messze sokkal sokkkkkal magasabb mint az övé..


Még fogyókúràzni is elkezdtem hàtha az a baj, le is adtam az utóbbi hónapban 5 kg-ot és elkezdtem kondizni, 167cm és 60kg vagyok, nem beképzeltségből de a legtöbb ismerősöm szerint szép is vagyok.


Azt hiszem depressziós lettem egy kicsit..

Hogy tudnám elcsàbítani újra?

2éve vagyunk együtt


2019. febr. 4. 01:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nézd meg a Keserű méz c. filmet
2019. febr. 4. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Mondd el neki, hogy elhanyagolva érzed magad. És kérdezz rá mi az oka hogy visszautasít mert ez neked nagyon rosszul esik és vannak igényeid felé. Máshogy nem megy csak ha megbeszélitek. 31/N
2019. febr. 4. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Annak az időnek amióta "együtt" vagytok, az egyharmada óta hozzád se nyúlt???



Az én tanácsom lenne az egyetlen értelmes, de azt úgyse fogadnád el....

2019. febr. 4. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
ja hogy napja!! bocs, először azt olvastam, hogy hónapja. :D
2019. febr. 4. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
8 napja? Lehet csak be pukkadt valamiért :)
2019. febr. 4. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
79%

#2 Az egyetlen értelmes az lenne, ha figyelmesen újra olvasnád. 8 napja, Nem 8 HÓNAPJA.... avagy a kedves kérdező írta el, hiszen majd’ egy hét nem olyan nagy dráma...


Ilyenkor azon gondolkozom, hogy az embereknek nincsen szájuk?!

Nem az lenne az első egy ilyen krízis helyzetben, hogy megbeszélitek egymással? Kommunikáljatok pls, ahelyett hogy gyk.-n kédezel meg vadidegeneket...

2019. febr. 4. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Így van, kérdezd meg tőle. L.
2019. febr. 4. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Sehogy. Ez a kapcsolat kifulladt.
2019. febr. 4. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Vége van.

Csak az a kérdés mennyi ideig tiltakozol az ellen hogy ezt elfogadd.

2019. febr. 4. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
77%
Valszeg stresszes a párod. Nem csak a nőknek lehet rossz napjuk/hetük. Egy kapcsolat alapja a kommunikáció. Ha nem vagytok képesek felnőttek módjára megbeszélni a dolgokar akkor szakítsatok. Próbálj a kedvében járni. Egy jó vacsi sok beszélgetés és bor csodákra képes. Ne hisztizz! 22/F
2019. febr. 4. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!