Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért nem akarja egy férfi,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akarja egy férfi, hogy a szerelme orálisan kènyeztesse? Van olyan aki nem szereti?

Figyelt kérdés
2019. febr. 9. 21:47
 1/10 anonim ***** válasza:

Én nem szeretem, mert fájdalmas, mintha életlen késeket húznának végig rajta. Nem jön be.


Akkor már inkább csak a nyelvét használja, semmi mást ilyen esetben.

2019. febr. 9. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Igen van, olyan is van aki nem szereti nyalni a puncit, mert valahogy gusztustalannak tartja.
2019. febr. 9. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Persze, hogy van. Ferjem sem szereti. Ez nem nagy baj. Nem egyformak a ferfiak sem ilyen teren. Nekem megteszi pl de a viszonzast nem szeretne. Egyebkent azert nem mert igen mondta O is, hogy volt mikor fajt neki, mikor meg csinaltam, de nem is tartja fontosnak a szexben.
2019. febr. 9. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Amugy meg annyit hozzafuznek, hogy en sem tartom fontosnak, hogy ha en nem csinalom, akkor O mindenkepp kielegitsen a nyelvevel. De ugye egyenfuggo ferfiakban es koztunk nokben is. Van aki szereti van aki nem.
2019. febr. 9. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Van olyan aki nem szereti.
2019. febr. 9. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Lehet h nem elégedett a méretével, és ezért nem szereti.
2019. febr. 9. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én már voltam vagy 40-50 pasival életemben, de olyannal még nem találkoztam, aki ne szerette volna. Szerintem ezt csak akkor nem szeretik, ha a nő szarul csinálja és mondjuk fogazik, vagy túl erősen húzza hátra a bőrt(mindkettő nyilván fájdalmas), vagy ilyesmi. Kérdezz rá, hogy konkrétan a technikáddal van-e baja, vagy magát az orált nem szereti, bár én ilyet még tényleg soha nem tapasztaltam.
2019. febr. 9. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Engem nem érdekelne a dolog, izgalmasabb a lábmunka és társai.
2019. febr. 10. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Lehet az az oka hogy nem akarja hogy a szerelme közelről megvizsgálhassa a szerszámot, mert akkor látná igazán hogy az mekkora kis picurka valójában. Ezért nem eléggé odaadó. De ha egy méretes kolbász lenne alatta akkor non stop mást sem kérne. Én effektíven imádom és el is várom hogy kényeztessen a párom szex előtt. Oda visza játxós a dolog, mindennapos szinte nálunk a 69-enc. Imádjuk.
2019. febr. 10. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Az is lehet hogy minor, és félő hogy nyelveddel meglelnéd neki a kis rejtett puncit.
2019. febr. 10. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!