Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Introvertál fiúként van...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Introvertál fiúként van esélyem szexkapcsolatra, ha amúgy jól nézek ki (mások szerint)?

Figyelt kérdés
22 éves vagyok.
2019. febr. 10. 19:40
 1/3 anonim ***** válasza:

Az alkalmi szexben nagy jelentősége van a fellépésnek, rámenősségnek, meggyőzőerőnek, manipulációs keszsegnek. Így erre nem sok esélyed van sztem.


Amire lehet esélyed viszont, egy olyan szexkapcsolat, ahol külsőre bejossz a nőnek, de a személyiséged hidegen hagyja. Sok nő kifejezetten azt szereti, ha a szexprtnere két randi között egyáltalán nem traktalja semmivel.

2019. febr. 10. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A nők olyan férfit választanak szexkapcsolatra is, akivel más körülmények között összejönnének párkapcsolatra is külső, személyiség alapján.

A férfiaknak bárki jó, csak ne legyen a csaj (lehetőleg) kövér/csúnya, de néha még az is belefér, csak pinája legyen.


Valószínűleg te pedig nem introvertált/extrovertált vagy (illetve nem ezzel van gondod, hogy intro- vagy), hanem hiányoznak belőled férfias, nőknek vonzó belső tulajdonságok. Én is introvertált vagyok, de attól még tökös vagyok, magabiztos, kezdeményező, vicces és a csajozás idejére meg tudom erőltetni magam, hogy nagydumás legyek egy viszonylag rövid ideig. De amúgy elég magányos farkas vagyok, sok egyedül töltött időt igénylek, nincs nagy ismerősi köröm, a kis társaságokat szeretem, nem járok bulizni, stb. Ezek a két mondattal előbbiek a nők számára vonzó belső tulajdonságok és neked is meg kell tanulnod így viselkedni, ilyennek lenni. Egy extrovertált ember is csajozhat szarul, ha nincsenek meg benne ezek a belső tulajdonságok.


25/F

2019. febr. 10. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Esélytelen. Felejtsd el.
2019. febr. 10. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!