Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Volt már olyan veletek, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan veletek, hogy párkapcsolatban voltatok, szerettétek a barátotokat/barátnőtöket, de sokkal jobban vonzódtatok egy másik személyhez?

Figyelt kérdés
Történt-e azzal a bizonyos személlyel valami, ha igen, hogyan, ha nem miért nem?

2019. febr. 12. 11:00
 1/4 anonim ***** válasza:
30%
igen, tortent 9 honapig osszejartunk szexelni. mert o is kivanta a szexet velem. o 37L en 24F voltam akkor
2019. febr. 12. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
30%
Igen, én most ilyen helyzetben vagyok. Ha érdekel írj, elmesélem.
2019. febr. 12. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem volt ilyen, mert akivel én együtt vagyok ahhoz hűséges is vagyok. Ha ilyen előfordulna akkor ott már problémák vannak a kapcsolatban amit jobb megbeszélni vagy ha nem lehet változtatni AKKOR szakítani! és úgy keresni fel azt adott másik személyt akivel szívesen krnál egyet, plusz nem vagyok ösztönember nekem az igaz érzelmek sokkal fontosabbak mint egy numera valaki mással. HA kapcsolatban vagyok.


Istenem, jó lenne hinni hogy vannak még ilyen emberek is mint én, mert ez elég kiábrándító és bizalmatlanságot okoz hogy ezt olvasom mindenhol. Oké, hormonok! és merre vannak az érzelmek, azok nincsenek?! Akkor minek vagy együtt a barátoddal/barátnőddel ha közben mást kúroga.tsz?!! Jó a biztonság érzet, hogy van otthon egy szamarad aki vár téged haza miközben te máshol más valakit k,rsz?


Ja és nem szeretitek akkor a barátotokat,barátnőtöket ha más valakihez vonzódtak. az nem igazi őszinte szeretet ha valaki más jár a fejedben miközben van kapcsolatotok!

még véletlenül se igaz szerelemből van ott szó. Csak egy tárgy amit használtok.

Messziről se tudjátok milyen az igaz szerelem.

2019. febr. 14. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

#3 Senki nem volt kíváncsi a véleményedre a hűségről és a megcsalásról.


Másokhoz intéztem a kérdésem.

2019. febr. 18. 13:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!