Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tényleg nincsenek olyan nők...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg nincsenek olyan nők (Budapesten, dolgozó, tanuló, karrierista emberrel, akinek az ideje a legdrágább), akik vágynak a MINŐSÉGI szexre, de nem akarnak komplikált kapcsolatot?

Figyelt kérdés

Annyit lehet hallani arról, hogy rossz a pasi az ágyban és nem jó nekik vele.


Nem hiszem el, hogy minden nő csak párkapcsolatra vágyik, az is, aki a karrierjét építi és sosem ér rá...


Vagy csak olyan nagy a kereslet-kínálat közötti különbség, hogy az esélye ilyen nőt találni egyenlő a lottó ötössel, mert amint egy férfi egy ilyen gyöngyszemre bukkan, aki nem akar tőle mást szexen kívül, abban a pillanatban lecsapnak rá?



2019. febr. 14. 16:38
 1/10 anonim ***** válasza:
Érdekes én mindig találok.
2019. febr. 14. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Hol?
2019. febr. 14. 16:39
 3/10 anonim ***** válasza:
Vannak de ne itt halássz XD
2019. febr. 14. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Minden pasi ilyen patkány, hogy csak dugni akar de kapcsolatot nem. Ez olyan szanalmas es undorító.
2019. febr. 14. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha csak szexet akarsz, miert emeles ki hogy dolgozo meg ilyenek?
2019. febr. 14. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
én is mindig találok
2019. febr. 14. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

4-es: Ha te azt szeretnél, akkor keress olyan férfit, aki azt keres. Mitől lenne undorító, ha mind a két fél ugyanazt szeretné? Éppen ezért keresek ilyen lányt, aki szintén csak ezt szeretné.


5-es: Csak mondtam egy általános példát, hogy egyes nők miért nem akarnak párkapcsolatot. De hozhattam volna unatkozó háziasszonyt, elhanyagolt feleséget. Akkor azért lennék szemét, hogy miért kell a másé.


Felőlem lehet munkanélküli is, de akkor általában első, hogy meg tudjon élni miből és utána jön a szex, mint élvezeti forrás.

2019. febr. 14. 20:31
 8/10 anonim ***** válasza:
Biztos van. Azt nem értem hogy miért nem találsz. Neten annyi van ezekből.
2019. febr. 14. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha nem vagy bűn ronda, regisztrálsz tinderre es akar aznapara mar szervezhetsz is talalkozot
2019. febr. 14. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Vagyunk egy páran, már csak az a rejtély,hogy neked miért nem jön össze vagy miért nem találsz.
2019. febr. 16. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!