Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tényleg manapság totálisan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg manapság totálisan esélytelen lányokkal bármiféle kapcsolatot létesíteni?

Figyelt kérdés
Barhol ha kiderul, hogy egy lany akar valamit, akkor 100 fiu ugrik ra, forditva meg semmi. Pedig ennyivel nincs tobb fiu. Akkor ezekszerint egy keves szazaleknak tobb baratnoje es van, es legtobb nonek meg inkabb nincs. En mivel eleg kover vagyok, a tapasztalatok szerint nem rugok labdaba, pedig probalkozni szoktam neha eleg hatarozottan is. Ez lehet a kizaro ok, szinte kivetel nelkul mindenkinel, vagy mara ennyire nehez dolog lett a fiuk helyzete? Igazabol annyi az "elvarasom" hogy aranyos legyen, en ne legyen szamomra nagyon csunya.
2019. febr. 16. 02:07
1 2
 1/11 Diavolino44 ***** válasza:
97%
Próbálkozz az elég kövér lányoknál, hisz írtad, h te is elég kövér vagy.
2019. febr. 16. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
93%
ha így állsz hozzá neked igen esélytelen
2019. febr. 16. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
93%
A nők nem az a ráugrósak de egyébként abban igazad van hogy vannak férfiak akiknek sok nő jut és vannak akiknek egy se de mind a két eset leginkább maga tehet arról ahol tart elkell dönteni mit akarsz és tenni érte.
2019. febr. 16. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Igen, a jo oreg 80-20 szabaly...


A legjobban kinezo 20% ferfi kezelgeti a nok 80%-at....

2019. febr. 16. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
93%

Én se vagyok egy adonisz, de most kezdett el alakulni egy szép fiatal nővel a dolog.

Nem esélytelen szerintem.

2019. febr. 16. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
91%

Ìrtad higy túlsúlyos vagy.

Jól érzed magad így?

Ha a válasz nem akkor Változtass.

2019. febr. 16. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
91%
Kezdj el sportolni.
2019. febr. 16. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem a külsőddel van baj, hanem a hozzáállásoddal. Ismered azt a közmondást, hogy zsák a foltját? F
2019. febr. 16. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
aki nem várja azt h ráugorjanak, arra ugranak rá. ennyi a titok
2019. febr. 16. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Igen, mint ahogyan írod is, elég kövér vagy, talán próbálkozz az elég kövér lányoknál.

Vagy ha elég vastag a pénztárcád, egy pár menet erejéig jó lehetsz a modell alkatúaknál is.

2019. febr. 16. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!