Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk! Lefeküdnétek egy olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Lefeküdnétek egy olyan idősebb nővel, aki anno még pelenkázott, fürdetett, etetett titeket? Tetszene nektek, hogy ilyen intim kapcsolatba kerültetek már régen, vagy nem? Miért?

Figyelt kérdés

Tehát lenne egy nő, aki legalább már 20 évvel idősebb nálatok, és volt, hogy babakorban és kisgyerekként ő gondoskodott rólatok.


Mostanra egy nagyon vonzó, nálatok testesebb nő lenne és úgy alakulna a dolog, hogy újra intim viszonyna léptek, ezúttal szexuálisan.


Dughatnátok, a melléhez búja alhatnátok stb.



2019. febr. 16. 23:07
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
67%
Aki anno engem pelenkázott, az minimum 40 évvel idősebb nálam, vagy talán már nem is él. Szóval a válaszom: nem.
2019. febr. 16. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
64%
Ha nem közeli rokon akkor jöhet!
2019. febr. 16. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
27%

Legutóbb az unokám pelenkázott és fürdetett engem, mióta kiújult a reumám már nem vagyok a régi. Egészen helyes legény cseperedett belőle, szóval miért is ne lehetne köztünk több is?!


87F

2019. febr. 16. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
13%
Nem,mert kannibál lesz. :D
2019. febr. 17. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
23%

Most őszintén mit vársz? Hogy olyanokat írjanak neked, hogy "persze hogy lefeküdnék vele, meghoztad a kedvemet, már megyek is ki a temetőbe!"

Nem értem egyszerűen a kérdésed.

2019. febr. 17. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim válasza:
63%
Ha bepelenkázna és szopizhatnám a cicijét, akkor persze! :)
2019. febr. 17. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
34%
Az ilyen nok mar a fold alatt vannak. De en dugtam 30 eves csajt es par nappal kesobb a 65 eves anyjat is. Kellemes elmeny volt. Jo lenne egyszer mindkettovel. Utolag kiderult, hogy amikor a mamaval dugtunk a 10 eves lanyunoka kilesett minket.
2019. febr. 17. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
27%
Érdekes gondolat. Ha lehetőségem lehetne ilyesmire csak az újra találkozás hangulata és leendő körülmények döntenék el, hogy kölcsönös szinpátia esetén mindent átbeszélve müködhetne e a dolog, természetesen csak hosszútávon mert az ember lelke nem játékszer!
2019. febr. 17. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
60%
persze hogy lefeküdnék vele, meghoztad a kedvemet, már megyek is ki a temetőbe!
2019. febr. 17. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
38%

Am. A válaszom igen.


Elöző voltam.

2019. febr. 17. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!