Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nálatok is bizalmi téma az orál?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nálatok is bizalmi téma az orál?

Figyelt kérdés

Írjátok le a nemeteket a válaszokban...

Én mikor először kaptam orált nagyon jó technikával kaptam de mégsem tudtam elmenni.

A párommal pedig egy éve vagyunk együtt, azóta vele sikerült számtalanszor. Nekem eleinte furcsa volt, hogy ő csak akkor tudott elmenni ha közben a kezével fogta vagy rásegített magának. Azt hittem elrontok valamit vagy ő csinálta magának túl sokat. (Akkor viszont nem tudna bennem sem elmenni). Most viszont sikerült lassan eljutni oda, hogy végigvigyem a dolgot és azt mondta én vagyok az első akinek sikerült mert ehhez teljesen rám kellett bízza magát.

És elgondolkodtam, másnak is kell hozzá ilyen mértékű bizalom, vagy van akinek könnyen megy. És ki van többségben?



2019. febr. 17. 21:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Nyilvan nemi kis bizalom kell nalam is.
2019. febr. 17. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem alapvetően maga a szex is az. Ha eljutok valakivel addig, akkor viszont már bele szokott férni elég sok dolog.

40/F

2019. febr. 17. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Első voltam a barátomnak és ő is nekem nálunk simán megy mindig.
2019. febr. 18. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!