Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Összejönnétek olyan nővel,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnétek olyan nővel, akit nem tudtok kielégíteni szexuálisan, mert nem tud elélvezni?

Figyelt kérdés
Magát a szexet élvezi, csak orgazmusa nincs soha.
2019. febr. 24. 19:52
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Persze. Amúgy miért nem tud? A többség képes rá, maximum még nem jött rá, hogyan.
2019. febr. 24. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Nyilván van valami oka, hogy nincs. Amúgy vannak erre tök jó gyakorlatok amik megkönnyítik ezt. Vagy hosszabb előjáték, segédeszközök, más pózok stb kipróbálása. Szerintem nem szabad feladni.

A legtöbb pasinak ez egyébként ilyen személyes kudarc, meg rosszul is esik nekik, hogy a párjuknak nincs orgazmusa.

2019. febr. 24. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Szóval, te előbb d..gsz, utána ismerkedsz? Ezt nem fordítva szokták?

Mert ha már meg van az ismertség, érzelmi kötődés, utána közösen meg lehet oldani a problémát.

2019. febr. 24. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
49%

Èn ugyan ilyen vagyok.

Magát gondolom ő is kitudja, hozzánk egy nagy türelmes pasi kell aki akar is próbálkozni ès rá akar jönni nekünk mi a jó. De semmi sem lehetetlen.

2019. febr. 24. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Azt gondolom, ez csak olyan férfinek okoz gondot, aki saját magával nincs rendben, önértékelési problémái vannak. Gondolom mindig azon kattog majd az agya, hogy micsoda kudarc, nem teljesített elég jól az ágyban. Lehet, hogy a nőnek semmiféle hiányérzete nincs, tökre élvezi az egészet, de a férfi agya csak kattog...

Tudom, mert soha nem volt orgazmusom és mégis imádom a szexet.

2019. febr. 24. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
ui: Utolsónak: nem, van olyan, aki magát se tudja. Én se. Szóval felesleges a férfit hibáztatni.
2019. febr. 24. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
86%
A legtöbb nőnek azért nincs orgazmusa, mert nem azzal a férfival vannak, aki jó lenne nekik. A párkapcsolatok többségét nem a vonzalom tart össze, hanem a kényszer és a kishitűség. Rengeteg nő csak félelemből fekszik le a pasijával: fél egyedül lenni, fél attól hogy egyedül nem lenne képes egy lakást fenntartani, fél az erőszaktól, fél hogy nem találna mást, fél hogy felbomlana a család, szóval már beletörődött. Aztán ezek után már nem férfit lát maga mellett, hanem vagy egy erőszakos manust, vagy egy tutyimutyi alakot, vagy egy unalmas pacákot. A tudatalattit nem lehet becsapni, így a megjátszott orgazmus is csak egy önbecsapás. Ettől is csak egyre rosszabb a helyzete.
2019. febr. 24. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
56%
Miért tenném ha van működőképes példány is ?
2019. febr. 24. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
7-es: lehet, hogy sok nőnél ez a gond. De én életem szerelmével sem éltem át orgazmust soha, pedig őrülten jó pasi és nagyon profi az ágyban. Ez van, nem vagyok működőképes.
2019. febr. 24. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
#7-es, nem kellene idealizál a szexet, orgazmus érzelmek nélkül is lehet a nőknél is. Szted, csak egy szerelmes nő tudja csak élvezni a szexet? Hát, tévedsz. 😊
2019. febr. 24. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!