Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy nagy méretű pénisz és a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy nagy méretű pénisz és a hosszú körmök mennyire lehet hátrányos páros?

Figyelt kérdés
Van egy fiúm aki már kielégített engem ujjal és nyelvvel is csinálta nekem:$:)Cserébe próbálta jelezni nekem hogy valamilyen módon viszonozhatnám neki,viszont elég nagy farka van,hosszba és széltébe is,a kezeim viszont nem túl nagyok hozzá és mellé még általában a körmeim is elég hosszúak,ez szerintetek mennyire lehet hátrány,nehézség a kézimunkához?:)Tudom a hosszú köröm is elég relatív hogy kinek mi számít annak,de tudok képet is mutatni ahol jobban látszódnak a körmeim:)
2019. febr. 25. 01:34
 1/9 anonim ***** válasza:

Mutass képet, de számomra általában kifejezetten szexi a hosszú köröm...

Mondjuk nekem átlagos méretem van.

21/f

2019. febr. 25. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Volt nekem régen még hosszú hegyes körmöm is(akkor még menő volt), és oda tudtam figyelni. Próbálgasd valamin. Nem kell a körmöknek hozzáérni a farkához.
2019. febr. 25. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
nem szeretem a hosszú körmöket. kézimunkában elég hátránytalan
2019. febr. 25. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Mutathatsz egy képet.

De amúgy szerintem ha elég ügyes vagy nem igazán számít. Tudod úgy tartani a kezed, hogy a körmeid ne érjenek hozzá. Eleinte csináld óvatosan és nagyon figyelj oda, amíg bele nem rázódsz. :)

2019. febr. 25. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem kell belemélyesztened a körmödet a faxba. Ugyan úgy fogod meg, ahogy egy fél literes üveget megfogsz és ugyan úgy kicsi hozzá a kezed/de nem éri a körmöd. Ha meg nem elég nagy az arcod, hogy "furujázz" , akkor még mindig lehet "fuvolázni" vagy nyalogatni.

Nem úszod meg. ;p

32/f

2019. febr. 25. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Hát ez így attól függ. Mutatsz képet?
2019. febr. 25. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Küld el privátban a képet a kézfejedről és majd megválaszolom hogy szerintem okozni fog-e problémát. Alapvetően egyébként izgató tud lenni egy hosszú köröm, de nem mindenkinek.
2019. febr. 25. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Volt hosszú körmöm, nem okozott akadályt.
2019. febr. 25. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Mutatsz képet?


Viszonozhatnád..... Ez az elvárás dolog nem szimpatikus. Inkább a "Szeretném ha ezt csinálnád" lenne helyén való. Elvégre nem azért nyalunk hogy kapjunk cserébe valamit hanem mert az egy nagyon jó dolog. :)

35F

2019. febr. 25. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!