Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Erotikus masszázs + szűz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Erotikus masszázs + szűz pasi? Véleményeket kérnék.

Figyelt kérdés

Szóval az van, hogy 30 évesen még nem volt szexuális kapcsolatom. Hogy miért van így, ne firtassuk, leginkább a gátlásosságomat okolom, elvben más gond nincs velem (sem külsőt érintő, sem pedig a személyiségemmel kapcsolatos).


A helyzet az, hogy nagyon vágyom női érintésre. Pár éve nézegetem a netes hirdetéseket - nem örömlányt, vagyis prostit keresek! - erotikus masszázs témában. Nagyon nagy a "választék", engem mondjuk kimondottan taszítanak azok a hölgyek, akik a hirdetéseikben kiteszik mindenüket..


Ti elítélnétek azt, aki ilyen helyre megy?


Ha ott leszek a helyszínen, hogy viselkedjek? Elmondjam, hogy még semmilyen szexuális tapasztalatom nincsen? Nagyon érződik, hogy a masszőrhölgy csak a pénzemre hajt? (ez utóbbi gondolata eléggé taszít, de ezen talán felül tudok kerekedni, ha kedves és aranyos lenne a lány)


Előre is köszönöm a válaszokat!



2019. febr. 28. 00:32
1 2 3 4 5
 1/43 A kérdező kommentje:
+ egy kérdés, hogy vajon hol találok olyan lányt, aki kedves és aranyos is:)
2019. febr. 28. 01:22
 2/43 anonim ***** válasza:
89%

"Pár éve nézegetem a netes hirdetéseket"


Ne haragudj barátom, de neked tényleg _évekig_ tart eldönteni egy ilyen dolgot? Azért ez durva, már bocs.

2019. febr. 28. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
67%

"Elmondjam, hogy még semmilyen szexuális tapasztalatom nincsen?"


Szerinted ki kíváncsi rá? Miért mondanád el? Nem feleségül venni akarod, hanem azt, hogy jót tegyen veled.

2019. febr. 28. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
85%

Ha adhatok egy jótanácsot, ne szarakodj ennyit. Menj rögtön egy prostihoz és "vetesd" el a szorongást. Legyél túl rajta, minden nappal csak nehezebb lesz 30 felett.


Elég egyszer, csak szimbolikus értelemben... már most látom hogy túl sokat vársz ettől. Nehogy azt hidd, hogy ez a színjáték amit levágnak bármit is ér, bármennyire aranyos is. A qrva az qrva marad.


Legyél túl rajta mielőbb, oltasd be magadat aztán tessék ismerkedni rendes csajokkal. Felejtsd el a prosti ipart.

2019. febr. 28. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
43%
Azért azt tudnod kell hogy a QA, mindegy hogy masszírozós vagy szopós, akkor élvez, emikor fizetel. A többi csak körítés. A legjobb ha elmész egy szórakozó helyre, és felszedsz egy könnyűvérű lányt. Elszórakoztok este, éjjel pedig dugod már, mint a "lopottbiciklit"! Nekem is így jött össze, csak nem 30 éves koromban. A lány kb. 5 évvel idősebb házas hölgy volt, és egész éjjel csak dicsért hogy "jó a farkad apukám"! Ennek köszönhetően, ha addig egy kicsit bátortalan is voltam, rögtön más ember lettem. (csak az agyamban) Ne pótmegoldásokkal foglalkozz mert akkor egy olyan nő lesz később a párod, aki kiválasz téged. Semmi esélyed nem marad hogy te választhasd ki! Vagy hogy beleszólj ebbe.
2019. márc. 2. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:

Az lényegtelen, hogy nekünk mi a véleményünk erről, a saját értékrendeddel, szükségleteiddel neked kell tisztában lenned, ebbe mi nem szólhatunk bele.


Tanácsok.

Nem kell túlparázni a dolgot, masszőrnek elmondani sem kell, hogy szűz vagy. Amennyiben az aktus kizárt nála akkor akár még zavarba ejtő is lehet, hiszen emlékeztet, hogy ő egyértelműen kiírta, hogy nem vállal aktust, így szüzesség elvételét sem. A masszírozás meg kb. ugyanolyan.


Ha nem erotikus masszázst kívánsz, akkor ne azt, ill. ne ott keress. Millió masszőr van, amelyik nem erotikus, talán privátban is kaptál egy rakás ajánlatot. Esetleg keress rá a masszázsfajtákra, hogy milyenek vannak.


Nyugodj meg, hogy senkinek nem fáj a foga a farkadra. Megmondod, hogy mit szeretnél, és azt kapsz. Ha azt mondod, hogy te csak egy váll-, hát-, nyakmasszázst kérsz, mást nem, nyugodj meg, hogy még a prosti se fog a farkadhoz nyúlni.


Nálad inkább az a gond szerintem, hogy te sem tudod, hogy mit szeretnél, mit nem szeretnél, ill. nem mered felvállalni azt.


Mire jutottál, segítettünk?

2019. márc. 18. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 A kérdező kommentje:

6-os, nagyon köszönöm, jól összefoglaltad a dilemmáimat. Még emésztem a dolgot:)


Előző válaszoló: igen, tudom, hogy ez lenne a normális, sajnos velem kapcsolatban ez kivitelezhetetlen, lévén nem járok szórakozóhelyekre, lányt le/megszólítani meg kb olyan számomra, mint másoknak többezer ember előtt felszólalni. Sőt, én előbb választanám a szónoklásosdit:) leblokkolok, hadarok, külső szemmel nézve “krípi” leszek.

2019. márc. 18. 21:55
 8/43 anonim válasza:
Szerintem vegyél erőt magadon és ismerkedj. Hidd el hogy jó lesz. Tinder stb..
2019. jún. 2. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 A kérdező kommentje:
Tindert próbáltam, regisztráltam, őszintén leirtam mindent - fél nap múlva letiltottak, azóta nem is tudok visszamenni, pedig nem tettem fel intim fotót, a leírásom is normális volt.
2019. jún. 2. 18:39
 10/43 anonim ***** válasza:

Azt hogy csináltad? :Ddd én még sohasem hallottam hogy letiltottak volna bárkit is...


Mi volt a szöveg?


Ugye nem írtad ki hogy szűz vagy és dugni akarsz? Egyáltalán minek voltál "őszinte" ??

2019. jún. 2. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!