Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ti hogy álltok a vékony...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogy álltok a vékony lányokkal? Olyanra gondolok mint pl a hangácsi Gadoczi Niki modellke.

Figyelt kérdés
Csak kíváncsi vagyok hogy másnak mennyire jön be a csaj vagy az ilyen vékony lányok úgy általában. Nekem egyrészt nagyon bejön, másrészt viszont az normális hogy ha nincs melle egy lánynak akkor az szexuálisan teljesen lelomboz, akkor is ha amúgy nagyon tetszik?

2019. febr. 28. 06:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
30%
Ronda, ha valaki nagyon vékony. Legyen nőies, formás, gömbölyded.
2019. febr. 28. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
40%

A mell a nőiesség egyik szimbóluma.

25N

2019. febr. 28. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
60%
De amúgy szerintem Niki nagyon kis helyes bájos csajszi csinos nőies úgy ahogy van
2019. febr. 28. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
14%
Szép csaj, de tényleg túl lapos.
2019. febr. 28. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Akik írtak, konkrétan Nikiről mi a vélemény? Abba a túl gizda kategóriába tartozik?
2019. febr. 28. 08:10
 6/13 anonim ***** válasza:
77%
Ruha nélküli képét nem találtam, ruhásban; nem biztos, hogy lapos alatta!
2019. febr. 28. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
25%
Tele van fürdőruhás képekkel, semmi melle nincs.
2019. febr. 28. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
44%
Nekem fura ha az ilye teljesen lapos nők "szexinek" tartják magukat meg modellkednek. Meg se tudnám dugni mert azt érezném hogy pedofil vagyok...:/ szép az arca és ha szerény és cuki lenne akár vonzó is lehetne de így ezzel az öntelt fejével csak röhejes.
2019. márc. 1. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
45%

A "gizda" szó szerintem azt jelenti hogy kötekedős!

A gebe erre a jobb szó véleményem szerint.

2019. márc. 1. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Én nem szeretem a túl vékony lányokat, de ha már mégis 45 kg körüli, akkor is legyen egy kis formája, tehát legyen valamekkora melle, meg segge, és ne látszodjon minden csontja.
2019. márc. 1. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!