Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk! Ti szeretnétek egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti szeretnétek egy olyan nővel együtt lenni, aki szabadon mutatja előttetek pisilését, kakilását, és menstruációját, illetve anyáskodva viselkedne veletek?

Figyelt kérdés
Tehát lenne egy nő, aki idősebb nálatok, és a teste is nagyobb. Szabadon engedné, hogy megnézzétek, hogy milyen az, amikor egy nő pisil, kakil, és menstruál, és sok dologban anyáskodva viselkedne felétek. Este elalváskor pl. engedné, hogy szopjátok a mellét, és akár be is pelenkázna, ha erre vágytok,

2019. márc. 1. 02:36
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
22%
Nem.
2019. márc. 1. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
72%
Ez a te fétised kedves kérdező? Biztos vannak ilyen emberek
2019. márc. 1. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
49%
Igen, nálam elvárás a nyitottság. Azért nem a rabszolgámnak tekinteném. Csak ne legyen gátlásos.
2019. márc. 1. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim válasza:
57%
Nálam ok lenne.
2019. márc. 1. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
61%
Csak ezek a dolgok engem nem érdekelnek. A pisilés belefér, de a többi.....
2019. márc. 1. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
47%
Tavaly is volt egy pelenkázós anyáskodós kérdés. Azóta szintet léptetek?
2019. márc. 1. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
69%
Nagyon nem vágyom erre.
2019. márc. 1. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
45%

Jezus Isten...

N

2019. márc. 1. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
41%

Nem idősebb nálam, de a teste nagyobb, mert én alacsony vagyok. De nem kövér, súlya egyformák vagyunk. A pelenkázás nem érdekel, a mellét nemcsak este akarom szopni, hanem mindig, amikor lehet. A menstruálása eléggé nyilvánvaló, amikor picit hamarabb megjön neki, és a farkam véres lesz. Nem zavar, megmosom. Amúgy nem hajtunk erre. Előttem pisil, kaki, ahogyan én is, mert a WC-k a két fürdőszobában vannak, és nem kell kimennünk emiatt, hanem gyorsan lehúzzuk, hogy ne legyen büdös. És ha különösen nagyot sikerül alkotni, arról küldünk képet egymásnak. :-)

Anyáskodna velem? Főz és mos rám, vasal is. Szól, hogy ne felejtsem el a dolgokat, igényli, hogy telefonáljak, hol vagyok, és azzal búcsúzik: vigyázni! Ha betegnek gondol, orvoshoz küld, aggódik, és persze én ugyanúgy.

Azt hittem, ez természetes. Igen, szeretek vele lenni. Szeretem. Ő is engem. Szerintem tök normális kapcsolat.

2019. márc. 1. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
25%
A menstruáción kívül tetszene...bár nem tudom hogy hosszútávon hogy bírnám.
2019. márc. 1. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!