Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Péniszméret. Lányok véleménye?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Péniszméret. Lányok véleménye?

Figyelt kérdés

Rengeteg péniszméret kérdés van. Minden kérdésbe gyakorlatilag mm pontossággal adják meg hosszra , vastagságra, kerületre. Azt tudjuk hogy a fiúk kb az első merevedéstől kezdve mérik.

A kérdésekre a csajok mindig irják hogy ennyi meg annyi az átlag, ez meg az a jó, kicsi, nagy stb...

A lányok honnan tudják a méretet? Van olyan lány aki akár csak poénból mért már péniszt? Vagy amiket mondanak számokat az mind a fiúktól származó adatok?

Megkérdezi egyáltalán a lány a méretet? Múlhat a szexuális kielégülés azon a 2-3 centin? ( És végül csak úgy , lányok mekkora számotokra az ideális, de ez csak mellékesen )



2019. márc. 4. 18:42
 1/9 anonim ***** válasza:

Múlhat 2-3 centin is elég sok. Pl a 13 és 16 között azért nagy különbség tud lenni. :)

A másik kérdésre válaszolva nem mértem még péniszt, de a legtöbb fiú magától is elmondja, főleg ha nagy neki és azért annyira ne vagyok vak, hogy 2-3 centikkel átverjenek.

2019. márc. 4. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

A kérdés azon felére válaszolok, ami nem hangzik el naponta 5x:

Barátom mondta már, plusz nekem van annyi szemmértékem, hogy ha ránézek, akkor tudjam, nagyot kamuzott-e vagy nem.

27N

2019. márc. 4. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
15-5 idealis,sexre,de nezni megfogni azert jo egy hatalmas vastag dakot
2019. márc. 4. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nyilván mindenkinek van némi tapasztalata a méretekkel kapcsolatosan.Egyébként te nem tudod,de ha beírod a google-be,hogy "átlagos péniszméret",akkor elolvashatod az ott leírtakat..
2019. márc. 4. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Fogalmuk sincs. Beismerem, bár nem vagyok rá büszke, hogy 18 évesen az első csajomnak azt hazudtam, hogy 19 cm a farkam, és el is hitte. Pedig csak 16 cm valójában. És az exének állítólag 14 cm volt, de állítólag láthatóan nagyobb volt az enyém... Na szóval az a csaj azóta azt hiszi, hogy neki a 19 cm pénisz nagyon jó volt (szerette, tudom), közben csak 16 cm-t kapott valójában :)
2019. márc. 4. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Jó a szemmértékem. Fiatalkorom óta foglalkozom kreatív dolgokkal sok mérendő adat közel pontosan rögzült. Élőben látva elég jól eltudom találni a méretet.


Van, hogy rákérdezek, kíváncsi vagyok hazudik-e és ha igen mennyit lódít az illető.

Volt olyan aki soha nem mérte meg, de mondta, hogy szerinte x cm lehet. Én fél cm-el többet mondtam volna rá.


Volt aki 2cm-t összement, nem kérdeztem, magától mondta elsőre hazudott majd szerintem rájött, hogy tudom és ő maga hozta szóba még vagy 2x a méretet amikoris már kisebbet mondott. Végül lement arra a számra amit eredetileg gondoltam.


Barátnőkkel pedig volt olyan, hogy lelkes élménybeszámolót tartott a lány "volt vagy 20cm" és közben illusztrálja a méretet. Mondom az max 15-16 lehet, nem hitte el, lemértük. Igazam lett.


Szerintem a vastagságon több múlik, én 13-18 közé eső bármilyen hosszal nagyon boldog vagyok.

A hazugságot viszont nem szeretem. Ha valaki jelentőset lódítana és rossz passzomban talál lehet szóvá is tenném.

2019. márc. 5. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Mondják is mekkora, van szem mértékem és volt olyan barátom akinek meg is mértem.

Nekem a legjobb a 18-20 centi koruli

2019. márc. 5. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Remek. Akkor nemcsak hogy az átlagnak hazudott méretnél jóval nagyobb kell minden csajnak, de le is bukok ha kicsit szépiteni akarom a kis méretemet.


Köszönöm a válaszokat.

2019. márc. 5. 11:19
 9/9 anonim ***** válasza:
Miért agyaltok ezen? A párommal szexeltünk nagyooon jókat. Nincs neki vlmi nagy, olyan 15 centi lehet. Sosem kerdeztem vagy mértem le. Azért jó ez a méret, mert lehet vele vadulni. Tényleg lehet vele durván szexelni...voltam nagy mérettel, persze más volt az egész. Jó volt, de azert vigyazni kellett. Nem volt meg az a hév, az az erő. Mert könnyen nagy fájdalmat okozott, pedig egyrész fájdalom siman belefér, sőt elvezem, de nagy farok nagy fájdalom, nagy odafigyelés.
2019. márc. 5. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!