Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van az az életkor, amikor...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van az az életkor, amikor ajánlatos lecsapni az alkalmi szex lehetőségére, hogy legalább a szüzesség elvesztése meglegyen, ha már a párkapcsolat nem akaródzik összejönni?

Figyelt kérdés
Mikor jön el ez az idő?

2019. márc. 4. 19:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Akkor,amikor TE úgy döntesz.
2019. márc. 4. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%
Olyan 14, 15 éves kor körül.
2019. márc. 4. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Jó, végső soron nyilván az én döntésem lesz, de biztos vagyok benne, hogy erről is megvan a véleménye a GyK-nak.
2019. márc. 4. 19:18
 4/11 anonim ***** válasza:

Én 20 évesen vesztettem el, alkalmiban.

Barátnőm szerintem sosem lesz sajnos:(

2019. márc. 4. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Hmm hat az rajtad mulik mikor meg azokon akik meg ezt szeretnek. 15-16 eves kor... De nem cikk az sem ha tobb valaki. Divatbol szuzesseget elvesziteni ertelmetlen, csak ha mar valaki nagy vagyat erez arra, hogy szexeljen. Ez nem divat kerdese. En sem divatbol vesztettem el anno meg annak idejen.


33 N.

2019. márc. 4. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ha bejön a másik és van lehetőség a szexre, akkor nem érdemes kihagyni. Nincs korhatár. Amikor úgy érzed, hogy kell a szex és lehetőség van, akkor rajta. 1x élünk vagy mi.
2019. márc. 4. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Ne keseredjetek mar el. Dehogynem lesz baratnotok, csak minden ido es az onbizalmatok, batorsagotok kerdese. Merjetek megnyilni a lanyok fele es ne becsuljetek ala magatokat es az erteketeket. Jelenleg igy vagytok, de ez nem vegleges, viszont sok mulik rajtatok. Meg ennyit akartam. :)


33 N.

2019. márc. 4. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ez nem kor függő. Mindenre le kell csapni
2019. márc. 4. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Minden életkorban ha... tetszik a csaj. Ha nem tetszik akkor ne tedd. Minden kihagyott numerát bánni fogsz éveken át. :D
2019. márc. 4. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Jó, és ha nem fiú vagyok? :D
2019. márc. 5. 02:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!