Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok spriccelös orgazmust...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok spriccelös orgazmust sikerült e már átálnetek? Milyen élmény volt?

Figyelt kérdés
2019. márc. 6. 16:54
 1/5 anonim ***** válasza:
69%

1x

Mintha bepisiltem volna.

Nem volt joo

2019. márc. 6. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Olyankor nekem annyira intenzív az orgazmusom, hogy észre sem veszem, hogy spriccelek. Csak a párom mondja utána. Egyáltalán nincs olyan érzésem, mimtha bepisilnék.
2019. márc. 6. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Boszorkány_ ***** válasza:
64%
Igen, volt. Leírhatatlanul jól esett.
2019. márc. 6. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Sikerült már párszor.Először nagyon meglepő élmény volt.Én érzem a spriccelést,olyankor erősebben is rándul össze a hüvelyem, mint síma orgazmusnál.Amúgy nem hiszem, hogy a g-pont izgatása okozza.Nekem volt már spriccelős olyankor is, mikor csak a csiklóm volt izgatva,meg olyankor is, mikor mélyen volt bennem a pénisz és nem azt a bizonyos pontot izgatta, nem is a csiklót,hanem sokkal beljebb.Szoval én nem látok összefüggést.Rejtélyes dolog amúgy azért is, mert van, hogy hónapokig nem fordul elő, aztán egyszer mégis sikerül.
2019. márc. 8. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Éltem már át jó párszor. Mondjuk eddig csak egyszer volt olyan orgazmusom amikor szinte sugárban ment már, akkor a barátom az újával nagyon ügyesen izgatta "ott" nekem de valami hihetetlen jól, és szinte hirtelen benyilalt nekem az érzés amikor már tudtam hogy elfogok menni. Az érzés leírhatatlan, még szóban sem tudom elmondani mennyire jó volt. Az orgazmus pillanatában éreztem hogy spriccelek, de teljesen más volt mint a pisilés, utána meg szinte minden porcikám beremegett és nagyon kellemes jó érzés árasztott el de olyan szinten mint ha lebegnék és a hüvelyem utána még percekig lüktetett vagy is legalább is olyan jellegű érzésem volt. Aztán utána legalább 30 percig megmozdulni nem bírtam annyira elkényelmesedtem és a testemen tovább áradt az a jó érzés. ez brutálisan nagy spriccelés volt a párom elmondása szerint, lényegében ő lett olyan. Persze azóta is volt már spriccelő orgazmusom, de az nem volt ekkora csak éppen hogy valamit kispricceltem de kevés is volt a váladék, de az a jó érzés ugyanúgy megvolt.

23/N

2019. márc. 11. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!