Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Normális, ha jobban izgat mit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, ha jobban izgat mit gondolhat, mint ha szexelnék vele?

Figyelt kérdés

Van egy pasi, aki nagyon fűz mostanában.

Ő az a tipikus "mindenkit" megdugna típus.

Egyfolytában vigyorog, nyomja a szexuális tartalmú dolgokat, néha bele is pirulok, pedig nem vagyok tinédzser.


Elég helyes a maga módján, de visszatetsző számomra, amikor látom, hogy a husisabb, nagymellű nőknél is próbálkozik és nálam is, holott én elég vékony vagyok, kisebb mellekkel.


Ellenben izgat amikor azon elmélkedek, mi járhat a fejében ha rám néz...

Ez sokkal izgatóbb számomra, mintha szexelnék vele.


Normális vagyok egyáltalán?


2019. márc. 14. 15:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Ilyen velem is van. Én még soha nem gondolkodtam el, hogy ez normális-e vagy sem, ez nagyon nem érdekel :D
2019. márc. 14. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Normalis
2019. márc. 14. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

"Ő az a tipikus "mindenkit" megdugna típus."


Nehogy azt hidd :) Ez csak az imidzs része. Tulajdonképpen csak a saját egoját fényezi az ilyen udvarolgatásokkal. Kb. olyan, mint amikor az utcán a munkásemberek beszólogatnak a nőknek. Nem a nőknek szól elsősorban, hanem a társainak, illetve a saját egójának.


Illetve van egy mondás: "Amelyik kutya ugat az nem harap."



/F/

2019. márc. 14. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is az van, amit előttem írtak, hogy a nagy duma mögött egy félénk, nem túl magabiztos fiú rejtőzik, aki keresi az igazit talán, csak nem találja. Próbáld meg viszonozni, meglátod mi lesz belőle.
2019. márc. 14. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!