Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hol lehet amatőr lányoktól/nők...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet amatőr lányoktól/nőktől pénzért cserébe szexuális dolgokat kérni?

Figyelt kérdés

Tehát arra gondolok, hogy lehetséges-e valahol olyan nem hivatásos, nem prostituáltnak számító nőket találni, akik pénzért cserébe kaphatóak erre-arra. Sajnos engem eléggé zavar a gondolat, hogy egy prostinak a rosszlányok.hu-ról aznap már én vagyok az ötödik kuncsaftja.. Ezért arra lennék kíváncsi hogy például ilyen szexuális társkeresőkön, tinderen akár vagy esetleg máshol mennyi esélyem van arra, hogy találok olyan bevállalósabb nőt, aki belemenne ilyesmibe, de nem hivatásos ugyanakkor? Hol érdemes ilyen nőket keresni?

26/f



2019. márc. 20. 17:15
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
10%

Puncs.hu

Rosszlanyok.hu

2019. márc. 20. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
28%

Ha ez a kérdés felmerül benned, akkor valószínűleg vesztes vagy.


Vagy maradsz az olcsó Rosszlányos prostiknál 20ezer/óra... vagy felejtsd el. Nem tudod megfizetni a puncsos bukszákat.


Esetleg kénytelen vagy ismerkedni :D

2019. márc. 20. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
71%
rosszlanyok.hu tudsz ilyet kérni. De a kérdésedben van egy kis anomális. Ha valakinek fizetsz szexért, akkor ő prosti lesz. Max olyat tudsz találni a kérdésed alapján, aki csak napi/heti 1-2 emberrel találkozik. Viszont gondolom, akkor jobban a zsebedbe kell nyúlnod...
2019. márc. 21. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
63%
3. Mi anomális ebben? A kérdező olyan csajt keres, aki nem foglalkozik ilyennel, csak mondjuk vele, vagy életében még 1-2-szer 1-2 emberrel bevállalja max. Iszonyat nehéz felfogni a kérdést, látom.
2019. márc. 21. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
köszönöm 4-es :D igen a kérdésem valóban arra irányult, hogy hol lehet olyan lányokat megismerni, akik ugyan nem prostituáltak, mégis bevállalósabbak és amennyiben megvan a kölcsönös szimpátia, akár anyagiakért cserébe benne lennének abban, hogy összefutunk bizonyos időközönként. amire én gondoltam az olyan lenne mint egy lightos szexkapcsolat, ahol a lányt nem az anyagi haszonszerzés motiválja, hisz örömét is leli abban amit csinálunk, ellentétben egy hivatásossal. ha nem élvezi, mert nincs meg köztünk a kémia annak úgy nem látom sok értelmét.. viszont az, hogy ezért cserébe akár fizetnék is, az csak amolyan kellemes plusz lenne.. a fő motiváció pedig az lenne, hogy megvan köztünk a vonzalom :) :D
2019. márc. 22. 16:02
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Én is értem a kérdést XD Amúgy nem rossz maga az elgondolás. Tehát ha jól értem, olyan lányt keresel, aki valamennyire pénzért de inkább élvezetből, a kölcsönös vonzalom miatt jár veled össze, mert nem akarsz fizetni egy prostinak, akiről süt, hogy abszolút nem élvezi az egészet amit csinál veled? Ez még eszembe se jutott idáig, hogy létezik ilyen átmenet, de van benne valami :D Szerintem kezdj el tinderen vagy máshol dumálni csajokkal és vesd fel nekik nyíltan, hogy benne lennének-e ilyenbe. Tudtommal direkt ilyen sajátos félig fizetős félig szexkapcsolatra nincs oldal:S
2019. márc. 22. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
80%

Gyerekek ez de kib...szott alja.


Vagy fizetsz neki, akkor qrva vagy sugarbaby.


Vagy van annyi vonzerőd, hogy meg bírod hódítank konkrét pénzösszeg nélkül.


Nincs átmenet!

2019. márc. 22. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
0%
Ez engem is érdekelne, nálam lehet jelentkezni lányok :)
2019. ápr. 3. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Írtam! :)
2019. ápr. 24. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
55%
Engem is érdekelne, hol vannak ilyen lányok :)
2019. máj. 3. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!