Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van olyan exetek akire néha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan exetek akire néha gondolni szoktatok mert volt valami különlegessége az ágyban amit azóta se kaptatok meg?

Figyelt kérdés

2019. márc. 21. 16:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen egy egyéjszakás kb. 185cm magas volt kosárlabdás 22éves nő 94 nyarán,sátorban...úgy játszott a csípőjével.
2019. márc. 21. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
persze... 16 voltam, ez már lassan 10 éve. a csaj egyszerűen mindenben benne volt. de szó szerint mindenben, számára semmi se volt tabu. és ráadásul mindig akarta a szexet, imádta a farkamat, a spermámat. neki legalább akkora kielégülést okozott az orgazmusom, mint nekem. szép idők voltak :DD sokszor gondolok rá a mai napig
2019. márc. 21. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Igen

N

2019. márc. 21. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Igen. Nem ex, csak egy kaland volt.

De kutyapózban úgy tekerte nekem a seggét, mint soha senki... :)

2019. márc. 21. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
76%

Igen, úgy 3 csaj, akikkel sokat gondolok vissza a szexre, mert velük volt a legjobb, pedig több mint húsz nővel voltam.


Az egyikre azért mert jó csaj volt és tabit szedett, megengedte hogy belé élvezzek ami csodálatos érzés volt, egyre aki a legjobb volt az ágyban és úgy élveztetett el, hogy utána állva maradt a farkam és tudtuk folytatni a szexet és egx csaj, aki csak simán azt tudja, hogy a leggyönyörűbb volt, akivel voltam

2019. márc. 21. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Igen visszagondolva vele éltem meg a legjobb szexet és bevállalta amit nagyon izgatott !

f

2019. márc. 21. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Van. Szexkapcsolat volt, már amikor beléptünk az ajtón téptük egymásról a ruhát, ha hozzámért már remegtem..

Iszonyatosan működött köztünk a kémia, olyan orgazmusokat okozott, amilyet más azóta se nagyon :D


Kipróbáltam vele a kötözést, szembekötést, volt egy mini vibrátora, amit egy távirányítóval működtetett, imádtam a puncimban érezni.. A farkát is,pedig abszolút nem volt nagy farka, átlagosnak mondható, (ebből is látszik, hogy nem a méret a lényeg... :))


olyan szexuális vonzalom volt köztünk, hogy szinte minden maszturbálásnál rá gondolok.. :)


Mondhatni ő szerettette meg velem ezeket a dolgokat. :D Ma is szívesen összegyűrném vele a lepedőt.. :)

26N

2019. márc. 21. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Van, igen. Volt egy, akivel csak barátság extrákkal kapcsolatban voltunk, de mindent meg tudtunk beszélni, teljesen őszinték voltunk egymással. És úgy nyalt, mint senki.
2019. márc. 21. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Whynoot válasza:
Utolsó. Mintha én írtam volna 😁
2019. márc. 24. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Whynoot válasza:
Csak mi még mindig barátsàg extrákkal vagyunk😏
2019. márc. 24. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!