Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ciki ha en hívom szexelni?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki ha en hívom szexelni?

Figyelt kérdés

Kapcsolatnak indult volna , de kb csak szexeltunk.

Most par napja alig keressuk egymást.

O mint ember annyira nem hiányzik, viszont a szex igen

Ciki ha irok neki ,hogy szexeljunk mar?

En 21vagyok, o 23.


2019. márc. 25. 08:15
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem ciki, hisz vannak vágyaid, tombolnak a hormonjaid :D De miért nem olyan pasit keresel, aki szívesen van Veled együtt és nem kell hívogatni a szex miatt, mert Ő is gyakran kívánja? Tudnák még mit mondani erről, ha érdekel küldj privit.
2019. márc. 25. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

nem ciki

de nem lenne jobb, ha téged keres, mert vágyik rád? :)

én mindig így tettem :)

2019. márc. 25. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

De jobb lenne.

De meddig varjak?

Tegnap volt egy hete hogy nem szexeltunk.

2019. márc. 25. 08:37
 4/5 anonim ***** válasza:
Simán írd meg neki hogy hiányzik a szex, nem olyan ciki ez mint gondolod. Mond hogy vágysz rá, ez tuti feltüzeli és mielőbb találkozni akar majd.
2019. márc. 25. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem ciki, 1-2x te is felhozhatod h talizzatok, de azért ne csinálj belőle rendszert. Sztem jobb ha a pasi hozza fel az ilyet.
2019. márc. 25. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!