Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az normális, ha ennyiszer és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális, ha ennyiszer és ennyire akarom?

Figyelt kérdés

Imádom a páromat kézzel szájjal kényeztetni. Ő egy kicsit visszafogottabban kezelte eddig ezt, de nyíltan eltudtam neki mondani a vágyaimat és mindenben partner.


Múltkor jeleztem neki, hogy imádok vele szexelni, vagy akár kényeztetni, de a mennyiség számomra kevés, kiderült neki is,szóval odatette magát, de amikor nekem épp megvan a menstruációm, akkor ő max kézzel segít, én pedig orállal.


Annyira imádok szexelni vagy akár csak őt kényeztetni, hogy a múltkor húztam az agyát miközben vártuk az autóban, hogy idő legyen és kész legyen a pizza, hogy kigombolta a nadrágját és élvezettel szoptam le :D

De akármikor megteszem mondjuk a közös zuhany közben vagy ha épp rámjön

a nap bármely szakában...akármit csinálunk. :D


De szex előtt is, annyira felhúz ahogy a számban érzem a farkát, hogy már alig várom utána, hogy belém rakja :D


Szerintetek normális hogy ennyire imádom csinálni és még élvezem is? Mindig másznék rá..

Ő is élvezi, látom rajta és mindig mondja is. :D


25N


2019. márc. 25. 22:51
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Egészségetekre!
2019. márc. 25. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nem tudom , normális e :) de ēn is imádom :) bárhol , bármikor.

Pasim is odáig van értem)

2019. márc. 25. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Király Péter 1 ***** válasza:
Szerintem ez normális, mi is így voltunk, vagyunk, leszünk.
2019. márc. 25. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ez a szerelem
2019. márc. 25. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem is normális. F.
2019. márc. 25. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Deflohelp ***** válasza:
Csak gratulálni tudok hozzá!
2019. márc. 25. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Miért,ha nem normális teszel/tesztek ellene?!
2019. márc. 26. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ez alap....
2019. márc. 26. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ez pasi függő. Én is az egyik exemmel bármikor bárhol tudtam volna annyira kívántam mindig de a mostanival nem így vagyok. :)
2019. márc. 27. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!