Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek ciki megírni egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ciki megírni egy férfinak, hogy szexelnék vele?

Figyelt kérdés
Nagyon vágyom rá. Es kiváncsi vagyok rá,hogy mit tud. Ő már mondta ,hogy megdna ,csak még nem tudtuk összehozni. Ciki lenne ráirni? Mit írjak?
2019. ápr. 1. 20:48
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
76%

Miert lenne az hamár ő is vágyik rád amit ki is mondott !

Ne habozz írj!

2019. ápr. 1. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
76%
Egyáltalán nem ciki. Írd meg, hogy kívánod őt, lenne-e kedve laza kapcsolathoz..
2019. ápr. 1. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
84%

Nem ciki. Persze a sok álszent önsanyargató majd azt mondja hogy ez romlottság egy nőtől. Egyenjogúság van. Ha egy nő tesz ajánlatot, akkor legalább tudni h komolyan gondolja.


Én örülnék a pasi helyében

2019. ápr. 1. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
75%
Nem ciki, de könnyűvérűségre utal. Én nem írnék ilyet egy férfinek semmi képpen, hisz köztudott hogy sokkal inkább felkelti az az érdeklődésüket aki nem tűnik teljes mértékben egy csettintésre megkaphatónak. Viszont ha csak egy szexet akarsz vele semmi többet akkor nyugodtan írhatod, valószínűleg ő is azt fogja akkor csak akrni
2019. ápr. 1. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
37%
Nem ciki, de könnyűvérűségre utal. Én nem írnék ilyet egy férfinek semmi képpen, hisz köztudott hogy sokkal inkább felkelti az az érdeklődésüket aki nem tűnik teljes mértékben egy csettintésre megkaphatónak. Viszont ha csak egy szexet akarsz vele semmi többet akkor nyugodtan írhatod, valószínűleg ő is azt fogja akkor csak akarni.
2019. ápr. 1. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Csak ki akarom próbálni
2019. ápr. 1. 21:31
 7/14 anonim ***** válasza:
68%

Én voltam ugyailyen helyzetben, a csaj konkrétan rám írt, h szexeljünk. Visszautasítottam, mert ez annyira ésszerűtlen és nem szokványos. Az járt a fejembe, hogy most a barátján akar bosszút állni (aki fejbevág majd engem este az utcán), vagy valami bacit kapott el, esetleg egy fogadás, aminek a végén rajtam röhögnek.


Szóval szerintem ez annyira irracionális. Inkább finom jelzésekkel add tudtára, vagy szóban mondd el neki.

2019. ápr. 1. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
74%

Nekem is volt innen egy hasonló nagyon jó dumás pasi.

Tényleg csak szexet akart és mint kiderült, minél több nővel.

Én megbántam, hogy belementem. Jó volt, de nem kiemelkedően, és nem ért annyit, hogy utána a rossz érzés egy percig is bennem legyen. És ez az érzés nem egy percig bántott..

Legközelebb már nem mennék bele. :-(


N

2019. ápr. 1. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Melyik a rosszabb ha írnál neki vagy ha megbánnád hogy nem írtál??

Minél többet hezitálsz attól rosszabb!

2019. ápr. 1. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
17%
A nő választ kivel akar, így hát írj nyugodtan. Indig a nőknek kellene kezdeményezni!
2019. ápr. 1. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!