Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak, meddig tudtok egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, meddig tudtok egy szexkapcsolatot folytatni?

Figyelt kérdés

Nem alkalmi szexre gondolok, hanem ahol - ha nem is beszéltétek meg konkrétan, de - volt több találkozás is.


Meddig keresitek ugyanannak a nőnek a társaságát csak erre, ha jól éreztétek magatokat vele?

Meddig lehet ezt folytatni?

Mennyire elég egy nő vagy párhuzamosan mellette kerestek mást is?

Tudnátok komolyra alakítani a kapcsolatot?

Őszinték vagytok az ilyen kapcsolatban a nőkkel?


Csak azért kérdezem, mert belementem egy ilyesmi kapcsolatba. Már fél éve tart. Az elején megbeszéltük, hogy csak szex lesz, de kezd fontosabb lenni a pasi, mint ahogy én azt elgondoltam. :-( Utalgattam már neki, elvileg nincs mellettem más, de amiket mesél néha, a múltban elég nőcsábász volt. Ha keres, csak a szex a lényeg neki, de akkor azért mindig hízeleg, dícsér..

Fejben sejtem, hogy nem kéne megbízni benne, de egyébként nagyon bejön. Azért érdekelne, más hogy áll az ilyen kapcsolatokhoz.


Mindketten 30-asok vagyunk


Köszönöm a válaszokat!



2019. ápr. 4. 18:14
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha nem akar komolyabbat, az veszett fejsze nyele. Vannak pasik akik tényleg tudnak csak szexet akarni, kötöttségek nélkül.

Vigyázz, itt könnyen a rövidebbet húzhatod !

2019. ápr. 4. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

"de amiket mesél néha, a múltban elég nőcsábász volt"


Szerintem most is az. Más partnerei is lehetnek. Főleg, hogy látja rajtad, hogy oda vagy érte, és ezért megteheti/meg is teszi.

2019. ápr. 4. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
55%

Más priorítás szerint választ férfi szexpartnert, mint társat.


Szexpartner:

Legyen fiatalabb, csinos, ápolt, jó természetű, nem baj ha értékrendje, iskolázottsága, anyagi, családi háttere lényegesen gyengébb, ettől csak jobban becsül. Szeresse az ajándékokat, cserébe n enyaggason azzal, hogy komolyabb megbecsültséget szeretne.


Komoly kapcsolatra társ, aki feleségként is szóba jöhet:

Legyen azért egész csinos (ápoltság alap), lehetőleg 1-2 évvel fiatalabb, de fontosabb, hogy normális értékrendje legyen (ebbe pl. már az sem fér bele hogy szexkapcsolatokba belemegy), iskolázottsága, munkaetikája, családi háttere is legyen az enyémhez hasonló. Mivel magammal egyenjogúnak tartom, természetesnek veszem, hogy erős akarata van, aminek hangot is ad.

2019. ápr. 4. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszotokat!


Igazatok lehet, sajnos végiggondolva én is azt érzem, hogy kamugép, mert sosem keres, csak ha szex kell neki, egyébként nem érdeklődő.

Hülye vagyok, félek rákérdezni, mert tartok attól, amit sejtek, amit írtok is. :-/

Nem értem a pasikat, mi nők, legalábbis én, nem tudom nála elválasztani, hogy a szexen kívül már ne másképp nézzek rá.

Ő az első szexkapcsolatom, nem értem, a pasik, ha normális a nő, miért nem szeretnék jobban megismerni.

El kéne engednem mielőbb a dolgot, ugye? :-/

2019. ápr. 4. 19:46
 5/5 simad válasza:
Kérdező, szerintem engedd el.
2022. jún. 10. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!