Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Pónifétis mennyire gáz?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pónifétis mennyire gáz? Hallottatok már ilyenről? N

Figyelt kérdés
Nos.. hosszú lesz és előre leszögezem hogy nem vagyok zoofil. Mióta szexuális értelemben az eszemet tudom (kb. 14 éves korra saccolnám..), olyan gondolatok izgatnak fel hogy egy férfi póniként bánik velem az ágyba, kantárt rak a számba, húzza a copfba kötött hajam és állatként kezel, rámül. Ezzel érdemes lenne szexualpszichológushoz fordulni? Eddig egyik páromnak sem mertem elmondani, csak maszturbációkor jönnek elő az ilyen gondolatok meg titokban akkor is mikor férfivel vagyok, és erre tudok igazán élvezni. Itt is csak anonim tudom elmondani. Szerintetek ez nagyon beteg dolog?

2019. ápr. 6. 17:11
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
+ az is érdekelne hogy mi lehet az oka. mert a gyerekkorom az rendben volt, akkor meg nem értem. most vagyok 20 és 30 közt.
2019. ápr. 6. 17:13
 2/15 anonim ***** válasza:
60%
Mindenkinek van egy fétise, szerintem nem gáz ez, nem ártassz vele senkinek. Akkor lenne a gond ha a rendes szexet mar nem is elvezned. Szerintem nyugodtan ki is probalhatnad valakivel, szerintem nagyon izgalmas lenne szamodra..
2019. ápr. 6. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
élvezni azt tudom de csak akkor ha közben ilyen dolgokra gondolok. azaz csak akkor tudok orgazmust elérni:/
2019. ápr. 6. 17:16
 4/15 anonim ***** válasza:
Elso vagyok, es meg hozza tennem hogy amugy en szivesen kiprobalnek ilyet egy lannyal. Orulnek neki ha megtudnam hogy ilyen fetise van.
2019. ápr. 6. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
ez bdsm lenne..?
2019. ápr. 6. 17:19
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
szerintem igen, végülis arra izgulsz fel, ha megaláznak egy állatként bánnak veled, rángatnak egy kantárnál fogva és gondolom nem árt ha lovaglópálcával vernek közben
2019. ápr. 6. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 mikeXxX ***** válasza:
13%

Csak gratulálni tudok neked tartsd magadba életed végéig és szenvedj 😂!

Ha nekem van egy vágyam és ebben nem partner a párom akkor nem is hozzám való .

2019. ápr. 6. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Tök fura :D De hallottam már, hogy lányuk maukat macskának képzelik pl.
2019. ápr. 6. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Szerintem ez vicces, aranyos. Lehet, hogy valakit zavar, engem nem zavarna. De ha a lánynak ilyen dolga van, neki is el kellene viselni az én hülyeségeimet.


Az oka szerintem lehetett valami pozitív gyerekkori élmény is, ami valamilyen módon kapcsolódik a pónikhoz. Lehet, amikor kialakult benned a vonzódás a fiúk iránt, akkor az életedben pont fontos szerepe volt a póniknak valamilyen módon.

2019. ápr. 6. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
39%
Ez a pet play (van pl puppy play, kitten play és esetünkben a pony play) egyik formája, nincs benne zoofil hajlam, általában BDSM körökben lehet találni erre vevő embereket, a lényege inkább a dominancia, igazából főleg az választja el őket hogy hogy bánik a "gazda" az "állatkával" pl kitten playben kiscicaként kezeli, simogatja, kedvesen bánik vele, a pony play pedig ugye a másik véglete ahol parancsol neki, megüti ha nem engedelmes stb.
2019. ápr. 6. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!