Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért csinálta magának szex...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálta magának szex közben?

Figyelt kérdés

Mar a harmadik menet volt, de aludtunk előtte.

Nem merek rákérdezni nala..

De amikor mar éreztem, hogy lassan elfog menni akkor volt hogy néha-neha kivette es magának verte.

Rosszul érzem magam miatta,hogy rossz lehettem es ezert kellett rá segítenie.

Másnal is van ilyen? Es ha igen miert?


2019. ápr. 8. 13:32
 1/7 anonim ***** válasza:
66%

Rövid időn belül már a harmadik menet? Olyankor a pénisz már elég érzéketlen, erősebb inger kell neki.


Szerintem azért csinálta, mert aggódott, hogy simán a puncidtól nem fog tudni elélvezni, mert már alig érzi, aztán szégyenben marad előtted, hogy csak két menetet tud.

2019. ápr. 8. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szerintem vagy bele akart vinni valami extrát, hogy fokozza a vizuális élményt számodra, vagy tényleg rá kellett segítenie, mert a második menet után túl tág voltál már.

Nálam még nem volt ilyen, ezt a két dolgot tudom elképzelni.

2019. ápr. 8. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is , ahogy az 1 mondja. Én is szoktam ilyet. F
2019. ápr. 8. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Tag nem hiszem,hogy voltam. Legalábbis en erezten őt teljesen.

De lehet ő mar nem erzett annyira, hosszú is volt.

2019. ápr. 8. 13:44
 5/7 anonim ***** válasza:
53%

Igen, előfordul, amit előttem is írtak. Ha valamiért már nem ingerel annyira a punci és lankadna a szerszám, akkor rá kell segíteni. Szóval ne izgulj, ez nem jelenti azt. hogy te rossz lettél volna.

Amúgy TE hányszor élveztél el közben amíg a pasid 3x? Mert azért az sem mindegy.

2019. ápr. 8. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Miért nem kérdezel rá nála? Félsz, hogy a valóságot tudod meg és nem random emberek véleményét?
2019. ápr. 10. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha a szexben nem vagy annyira "önző", hogy kérj, és kérdezz, kimarad néhány jelenet az életedből :)
2019. ápr. 10. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!