Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Számotokra, heteró férfiaknak,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Számotokra, heteró férfiaknak, egy meleg intim kép egy másik férfi popsijáról, az undorító? Úgy általánosságban. Az egyik barátom heteró és azt állítja hogy számára ez undorító és hogy egy igazi heteró számára ez az.32F

Figyelt kérdés
Nem tudom megérteni, hogy egy emberi testrész, l,egyen az egy popsi vagy fütyi, hofgy lehet undorító valakinek.
2019. ápr. 9. 22:57
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Még a fütyit épp meg is nézem, hogy legalább összevessem az enyémmel, szerintem ilyen értelemben erre a legtöbben kíváncsiak, de egy szőrös férfi seggben én sem látok semmi érdekeset. Ha nem is, hogy kifejezetten undorító, de attól még látni se akarom.
2019. ápr. 9. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
a legtöbb meleg sráűcnak szépen boprotvált popsija van. A képeken amiket küldök, különösen formás, intim, izgató és csupasz popsik szerepelnek. semmi undorító!
2019. ápr. 9. 23:04
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

én is megnézem másik srácnak a farkát, összeghasonlítási alapnak kell :)

de fenék semleges, meg se nézem, de nem is undorító. sztem a haverod nem kifejezetten a se..bekukira gondolt?

2019. ápr. 9. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
azért álljunk meg, ez már a másik véglet, mi az szép formás borotvált izgató? jaj neee, oké h nem undorító de azért izgatót se láttam még :D
2019. ápr. 9. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Heteroktol fölös ilyet kérdezni,biszexkent egészen más. Függetlenül attól hogy férfi vagy női egy formás popsit nem lehet kihagyni :)
2019. ápr. 9. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Hát, mutasd őket! :P
2019. ápr. 9. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Heteró vagyok. 100% ig közömbös.
2019. ápr. 10. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
32%
szerintem szebbek az izmos feszes ferfiseggek,,a nöknek ,mar tizenéveskorban is zsiros es narancsos ,,ha egy fiatal kemény feszes kispopoju fiu bepucsit,,az 100xor szebb,mint egy nöé,,
2019. ápr. 10. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én hetero férfi vagyok, inkább úgy mondanám, hogy a legtöbb férfi test meztelenül számomra taszító. Aki szép, izmos, borotvált stb az nem undorító, sőt elismerem ha jól néz ki, viszont nem izgat fel. Ja, és női testben is van ami undorít, de nyilván nőkből meg van olyan ami izgat, ennyi.
2019. ápr. 30. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
egy sportos testhez feszesebb fenék tartozik, arról azt gondolom én is, hogy formás, igényes,de nem vált ki belőlem szexuális vonzalmat. éppolyan, mint különbséget tud tenni egy fiú a másikról, hogy jóképű, vonzó, vagy nem.
2019. máj. 1. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!