Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Aki ebbe a kategóriába ír...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki ebbe a kategóriába ír válaszokat ő mennyire van felkészülve a privát áradatra?

Figyelt kérdés
Mert itt azért bőven kap az ember privátot, csak azt nem tudom, hogy egyesek miért hőzöngenek rajta. A szexualitás kategóriában ez eléggé várható.

2019. ápr. 10. 12:57
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem a priváttal van baj, hanem a tartalommal,stílussal.
2019. ápr. 10. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Amit #1 írt.


A privátok 98%-a leszrja, hogy téged érdekel-e a farka vagy nem, küldi a képet, és persze te vagy a paraszt ha elutasíod.

2019. ápr. 10. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

“Szexualitás kategóriában ez eléggé várható” miért? Ugyanolyan téma, mint az összes többi. Az ostobaság zavar a legjobban. Válaszolok egy kérdésre, erre jön 20+ üzenet, hogy “hmmm és az enyémmel mit csinálnál” stb.

Az, ha valaki az adott témában értelmesen, kifejezetten nekem akar közölni valamit, az rendben van, de az idióta baromságok nem. 99%-ukra amúgy sem válaszolok. Uncsik vagytok.

2019. ápr. 10. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Alapvetően nem a priváttal van baj, csak számomra teljesen érthetetlen, hogy ha leírom valami kapcsán, hogy hüvelyi fertőzésem van, akkor ezen miért buzdul fel valaki annyira, hogy megírja hogy megb...na. Vagy ha elég világosan utalok rá a válaszomban, hogy házas vagyok, akkor is írogatnak, hogy dugunk-e..... Felfoghatatlan.
2019. ápr. 10. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Én fel vagyok rá készülve, simán csak nem válaszolok senkinek. Elkeserítő, hogy ennyire nem értik meg, hogy ez nem társkereső és képcsere oldal. Legalább köszönnének, de azt sem, szörnyű...
2019. ápr. 10. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
5-ösnek igaza van, annyit tennék még hozzá, hogy egy kéretlen tartalmú levél után azonnal megy a "nem akarok több levelet kapni tőle" kocka bejelölése. :-)
2019. ápr. 10. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Engem nem szoktak "zaklatni", mert általában egyértelművé teszem, hogy ffi vagyok és nem is olyan fiatal. A nőkre meg nem annyira jellemző, hogy írkálnak. Na, nem azért, mert rosszul esne...
2019. ápr. 10. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem érdekel. Tiltok mindenkit, aki ír. A baj az, hogy sosem fogynak el.


24/L

2019. ápr. 10. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Most válaszoltam egy kérdésre (miszerint ráülnék-e a kocsiban a váltóra) mire írtam egy határozott Nem-et.


Több privátot is kaptam, hogy amúgy élvezném-e (a válaszomból nem derült ki??) meg hogy hogyan csinálnám, illetve teljesen oda nem illő kérdést is kaptam (amúgy mi a kedvenc pózom, ilyesmi)

2019. ápr. 10. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Több kategóriából kaptam már privátot. Ha valaki normálisan ír, annak kifejezetten örülök.

Az a baj, hogy az innen érkezők mind sablonosak és egyformák. "Véleményezd a farkam" "Milyen pózban szereted?" "Milyen farok jön be neked?" "Hány éves vagy/szűz vagy-e még" "Csináltad-e már xy módon?"


Szerintem minden lány ugyanezeket kapja. Akkor is, ha a válaszomból egyértelműen kiderül, amit kérdezett. Tehát arra nem veszi a fáradságot, hogy elolvassa és értelmezze azt a néhány sort amit írtam, csak bemásolja az egyenszöveget.

Ha kiírom, hogy nem akarok ismerkedni, vagy nem kérek privátot, akkor lepontoznak. Mindegy,hogy mit írtam mert így is kapok. Na meg kéretlen képeket is.

Leggyakrabban ebből a kategóriából, de az egészség és a terhesség témákban is kaptam már szexuális ajánlatot.

Az ilyeneket egyszerűen figyelmen kívül hagyom. Ha idegenek farkát szeretném nézegetni, nem ide jövök fel. Aki normálisan ír, nem sablonos üzenetet és nem túlzottan személyes kérdést, annak válaszolok.

2019. ápr. 10. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!