Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok ti kevésbé vonzódtok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti kevésbé vonzódtok az idősebb férfiakhoz, mint a fiúk az idősebb nőkhöz?

Figyelt kérdés
Ha esetleg cáfolni tudjátok azt is megirhatjátok.

2019. ápr. 11. 13:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
92%

Én jobban vonzódom az idősebb férfiakhoz mint a fiatal pasikhoz.

Az idősebb pasik érettebb gondolkodásuak, tapasztaltak, és nem szűk látókörűek. Sokmindenről lehet velük beszélni.

2019. ápr. 11. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Én kizárólag az idősebb pasikhoz vonzódom. A korosztályom éretlen, tapasztalatlan a szexben és önző.
2019. ápr. 11. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
41%

A lányok a pénztárcához vonzódnak - ez kortól független. A mai csajok képességei limitáltak: főzni nem tudnak - max rendelni, de azt egy félrfinak kell kifizetni, és nem keveset, mosogatás szintén nem megy, kvalitásuk sincs meg rá, és a műkörmöt is féltenék, mosás megint nem az Ő asztaluk, már alapból probléma a ruhák szétválogatása, hisz az valami rendszerszemléletet igényel, na meg a gép elindítása .... pfúúúúú. Ablakpucolás - azt a filmeken látták, hogy valami faszi csinálja kívűlről. Porszívózás - hangos, nem hallani tőle a TV-t. Levinni a szemetet - úúúúristen, ha meglátnák Ők kukazsákkal a kezében, dobhatná ki az "imidzsét" azzal együtt, különben is le ne törjön a műköröm attól, hogy kinyitja a szemetest .... ja meg büdös is. Na, ilyet, hogy sósavazni a rötyit már meg sem említek. Igény persze van. Autó, külföldi nyaralás - lehetőleg posztképes helyre. Emellett Wellness is legyen. De fizesd a fitness bérletét, a szolit, a kozmit, a körmöst, a pedikűrt, a fodrászt, meg a táska-kutyának is a fodrászát is. Gondoskodj programokról, szórakozásról, IT eszközökről. Neki ne kelljen elmennie dolgozni, mert az hogy néz ki, Ő amúgy si szédülne a butikban, ha a kasszának a másik oldalán kellene lennie. Ja és a függetlenségüket ne sértsd meg, de Te számolj be mindenről, mikor merre jársz, és ha lehet minden ezredmásodpercre legyen alibid!!!!! Anyádat zsigerből gyűlöli, mert az a trendi, hogy az anyóst szidjuk.

Nem a kor számít, hanem hogy ezt biztosítani tudd. Ha anyagilag jól állsz, le van szarva a korod, és lehetsz akár olyan ronda is, mint Quasimodo!!!!

2019. ápr. 11. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Na ezen szétröhögtem az agyam ment a zöld pacsi.😀
2019. ápr. 11. 14:05
 5/12 anonim ***** válasza:
12%

3-as

Ezt jól összeszedted. Még a pillás kimaradt a felsorolásból.

Amúgy jól látod a helyzetet.

2019. ápr. 11. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

#3

Te nagyon el vagy tévedve!

Az h te ilyen nőkkel akadtál össze az nem azt jelenti h minden nő ilyen.

Képzeld engem egyáltalán nem érdekel h a pasinak mennyi pénze van. Minden kiadásomat én magam fizetem, pénzem, és kocsim is van. Ha elakarok menni wellnessezni akkor ragaszkodom hozzá h a fele költséget én álljam, (persze ha a pasi rám mordul, és elkezd vitatkozni h ő akarja fizetni az egészet akkor nem csinálok jelenetet, majd máshogy vissza szolgáltatom az összeget vacsi, ebéd stb) Takarítani, főzni, mosni is szeretek.

Nem azért vonzódom az idősebb pasikhoz mert van pénzük, hanem azért amit már fentebb említettem. Persze az nagyon szexi ha egy pasi sikeres a munkájában, de az nem azt jelenti h leakarom húzni pénzel, ink csak mégjobban vonzódom hozzá.


Az h te így vélekedsz minden nőről az a te szegénységi bizonyítványod.



Ilyen véleménnyel jobb ha a prostiknál maradsz.


#1 voltam


23L

2019. ápr. 11. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
82%
Nem tudom, hogy a fiúk mennyire vonzódnak az idősebb nőkhöz, én alapvetően vonzónak tartom az idősebb férfiakat, persze nem mindet. A férfi akár csak a jó bor, jót tesz neki az idő, tapasztaltabb lesz, megtanul bánni a nőkkel, férfiasabb, magabiztosabb, ezáltal sokkal vonzóbb. Persze ha elhagyja magát, akkor mindez nem igaz, de ha igényes, akkor a szememben sokkal vonzóbb tud lenni mint egy 10-20-on éves srác. Mondjuk ha úgy általánosít, mint #3-as hozzászóló, akkor biztos nem állnék le vele beszélgetni se. Én fiatal lány vagyok, a felsoroltak közül mindent meg tudok, és meg is csinálok, ha úgy van, bár egyébként ez nem csak a nő dolga.. 🙃 Szerencsére vannak az idősebb korosztályban igazi úriemberek (ezalatt nem azt értem, hogy fizet), akik mellett öröm lenni, megélni a nőiességet.
2019. ápr. 11. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
70%
#3 😂
2019. ápr. 11. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
67%

Az idősebb férfiak érettebbek,nem hisztiznek,egy egy kivételével de ez ritka. Vannak céljaik,tapasztaltak,lehet tanácsot kérni tőlük,és nem önzőek a szexben.


ma 13:52


Egy hisztis huszonéves aki a mamáját hozza példának,és a felnőttek szavaival csapkod.

Mert egy korabelé,és idősebb nő szemberöhögi.A fröcsögés az megy.Amit az esetleg érettebb idősebb barátaidtól hallasz,azt nem kell eltorzítva felerősíteni mert frusztrált vagy. Egyszer majd te is felnősz és fel fognak majd nézni rád a lányok,és kicsivel később a nők is.

Az összehordott butaságaidból tükröződik ki az éretlenséged.

Ahhelyett hogy itt hisztizel és gyűjtöd a többi hozzád hasonló lúzer elismerését.Inkább a fejlődéseddel foglalkoznál. Pisis kisfiúkon tényleg nem szeretnek a lányok pelust cserélni.

Mosni meg főleg.

Büdös zoknit,s...os gatyát,minden normális és magára valamit is adó férfi maga után kimos.

S ne a tizenötéves lányokkal példálózz,igaz köztük is van aki komolyabb mint te.

2019. ápr. 11. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nem
2019. ápr. 12. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!