Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A szex engem legjobban a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szex engem legjobban a kávéra emlékeztet. Mit gondoltok erről az összehasonlításomról?

Figyelt kérdés

Számomra a szex olyan mint a kávé.


Van sok fajta kávé, ezerféleképpen el lehet készíteni, mindnek más és más jellegzetessége van.

Sokszor nehéz kiválasztani elsőre, hogy melyik kávé elkészítési módot is preferálja az ember. Most maradjunk azoknál a kávéknál amiker mi magunk készítünk el otthon. Személy szerint én a kotyogósra esküszöm. Ez ingyen van, na jó nem teljesen, mert az elején még kell fizetni érte, hogy megvegyem magamnak, de utána már utána már ingyen készítem el otthon. Azonban magának az elkészítésnek rituáléja egy csomó dolgot vonz maga után. Például elő kell készíteni, pontosan kimérni a kávét, megfelelő mennyiségű vizet beleönteni, felforralni majd ha megittuk akkor jó alaposan meg kell mosni, ki kell mosogatni minden egyes részét a kotyogósnak meg a csészét is. De magát a kávét néhány másodperc alatt le lehetne hajtani. Érdekes, hogy mennyi munka és nyűg megy el csak néhány korty felhörpintésére.


Vannak, akik nem vállalják ezt a sok nyűgöt. Ők szimplán fizetnem párszáz forintot és csak a kávé megivása a feladatuk. Kétségtelen, hogy sok tehertől szabadulnak meg, azonban az is tény, hogy így sokkal drágább a kávézás.


Remélem világosak a párhuzamok a szexszel kapcsolatban is.

A kotyogósok, azok akik párkapcsolatban élnek, akiknek az elején pl randizáskor kell csak némi pénzt befektetni, de utána már szinte igyen van minden. Nekik mindössze csak a mosogatás, előkészítés, elkészítés stb jelent problémát, ami esetünkben az amikor pl egy nőnek egész nap csak hallgatni kell a zsörtölődését, el kell tűrni, hogy nyúzzák az agyadat és mentálisan kínozzanak csak azért, mert hátha a nap végén majd megengedi, hogy szexelhess vele. Ki kell bírni minden egyes idegszaggató nyűgöt, amit a párkapcsolat maga után von.

Egyesek azonban a bolti kávét szeretik, ők a prostizók. Akik nem sajnálnak jóval több pénzt kiadni a szexért, csak azért, hogy ne jusson nekik az a sok nyűg ami a párkapcsolattal jár.


Az én filozófiám a következő:

Véleményem szerint a bolti kávé soha nem lesz olyan jó, mint az amit én a saját két kezeimmel csináltam meg, így számomra nem éri meg a pénzt. Szerintem maga a kávé elkészítése egy külön rituálé és egy művészet.

És szerintem mindezen sok teher és mizéria ellenére IGENIS MEGÉRI kávézni.

Miért? Mert amikor megiszom a kávét, akkor nem csak lehajtom és kész. Hanem élvezettel szürcsölgetem minden egyes kortyját a kávénedünek és minden cseppjét átízlelem. Amolyan gurman vagyok. Így ezen érzéki pompáért cserébe megéri az a sok minden rossz dolog is.

Csakúgy mint a szexben is. Nem csak elélvezek pár perc alatt és vége. Át kell érezni az aktus minden egyes másodpercét a legteljesebben, a legmélységekig menőbben. Ki kell használni minden egyes pillanatot, minden egyes érintést. És mivel érzékeinkkel maximálisan átéltük az aktust, ezért szerintem megéri ezért cserébe az a rengeteg munka, áldozat és idegnyúzás.


Mit gondoltok az összehasonlításomról?



2019. ápr. 16. 01:49
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:

Vannak, akik mindig cukrozzák a kávét. Személy szerint én soha nem rakok bele cukrot, mert az csak elrontja az ízét. Én szeretem a kávé valódi, eredeti eszenciáját.

Ahogyan sokan szeretik ha egy nő színleli magát vagy modnjuk eljátsza az orgazmust. De én ezt nem szeretem, mert én a szex valódiságát szeretem, amikor egyik fél sem színészkedik.

2019. ápr. 16. 01:53
 2/11 anonim ***** válasza:
semmit.
2019. ápr. 16. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Hogy max koffein menteset ihatsz.

Amit a saját magad két kezével csinálsz 🤣🤣🤣

2019. ápr. 16. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

utálom a kávét, de imádom a szexet, szóval nekem nem tetszik ez a hasonlat.


Szerintem a szex inkább olyan, mint egy vulkánkitörés.

2019. ápr. 16. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
ettől várod h vki felfigyeljen rád?
2019. ápr. 16. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
73%

Jaj ne filozófálj ennyit. Végig se olvastam, mert már az elején unalmasnak véltem.

Ha így szeretnél egy csajt itt felszedni akkor közlöm veled h rossz úton haladsz.


L

2019. ápr. 16. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
63%
Gyökérség.
2019. ápr. 16. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Gyépésmérnök ***** válasza:
100%

Csak szeretnél kávézni.

Az a kávé ami neked "jár", még el sem ültették. Csak reménykedhetsz hogy mire rád kerül a sor még működni fog a kotyogód.

2019. ápr. 16. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ebből csak az jött le hogy szerinted egy párkapcsolat csak nyűg de elkell viselned mert szexet akarsz..😅
2019. ápr. 16. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
76%
Van benne valami, de számomra a szex inkább a felnőttek önfeledt játéka!!
2019. ápr. 16. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!