Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok volt már úgy, hogy le...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok volt már úgy, hogy le nem feküdnétek egy pasival de azért leszoptátok, vagy kivertétek neki? Miért történt csak így?

Figyelt kérdés

2019. ápr. 21. 23:09
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Volt, merevedési zavar miatt.
2019. ápr. 21. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
95%
Olyan férfit még soha nem szoptam, akivel nem feküdtem le. Ha nem kívánom, akkor orálisan sem tudnék vele együtt lenni.
2019. ápr. 21. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Férfiként írom: vagy másfél hónapja volt egy ilyen csaj szájába a frkm. S azért nem volt több mert nem akart lefeküdni velem. S miért nem? Mert május elején lesz az esküvője. Mentségemre szóljon, hogy én nem tudtam nem hogy az esküvőről, de még a pasijáról se.

Amúgy legalább a pipa igen jó volt. Szóval van ilyen.

2019. ápr. 21. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
A körülmények nem voltak alkalmasak szexre.
2019. ápr. 22. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
43%
3, az kemény.
2019. ápr. 22. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Volt. Kocsiban csak ennyire volt kényelmes
2019. ápr. 22. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Igen, volt, a pasi nem akart tovább menni, csak orálig. Az okát nem mondta, csak hogy most nem akarja. (??) Elég rosszul esett.

Többet nem találkoztam vele.


N

2019. ápr. 22. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!