Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van egy ikertestvérem akinek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy ikertestvérem akinek tetszik a pasija észre venné ha egyszer én feküdnék le vele a ikertestvérem helyett? 22 l

Figyelt kérdés

Van egy ikertestvérem aki nagyon hasonlít rám és van neki egy igazi olyan 90-es évekbeli hosszú fekete hajú Don Huánja de komolyan nekem bejön :D


Na jó persze nem lenne pofám tényleg lefeküdni vele úgyhogy becsapjam a barátját is meg a testvéremet is.

Amúgyis a hangunk egy picit nem sokat de egy picit különbözik ezért a csávó biztos észre venné hogy én a fiatalabbik testvér lány vagyok.


De szerintetek ha lenne hozzá pofám egy picit ittasan össze tévesztenne engem a testvéremel?



2019. ápr. 23. 08:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
63%
Pasiként ez nekem bejönne. Csak utána vigyázni kellene, nehogy a páromnál arra az együttlétre hivatkozzak utána valamikor.
2019. ápr. 23. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
39%
Valószínűleg igen de próbáld megbeszélni a tesóddal hátha benne van akar egy hármasban is
2019. ápr. 23. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
79%
Tuti nem árulnám el egyikteknek sem, hogy rájöttem a cserére.
2019. ápr. 23. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem nem venné észre ha egy bulisabb ete után lefeküdnel vele de ha mégis biztos hogy nem szólna hanem útána is sort keritene hogy megismétlödjön !!
2019. ápr. 23. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
83%
Én észrevenném,két egyforma lány nincs,testetek pl.a cicitek biztosan más,vagy a hangotok.De nem törődnék vele.:)
2019. ápr. 23. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha egy kicsit leitatod, és nem teljesen világosban csináljátok akkor nem biztos, hogy észrevenné, ha tényleg annyira hasonlítotok. Viszont ez csak a külső, a viselkedést a mozgást (főleg szex közben) nem tudnád annyira utánozni, mert gondolom azt nem tudod, hogy a tesód milyen szex közben.

Pl képzeld el a szitut, hogy a tesód szereti az anált, persze ezt nem reklámozza mert sokan elítélik. A pasi viszont tudja, szóval ah előjön az anállal miközben szexeltek akkor mit csinálsz? Több ilyen vagy ehhez hasonló dolog van ami csak szex közben derül ki.

De ha ez a fantázia izgat akkor nézd meg "Az iker" című francia vígjátékot, ott is ezt parodizálják ki, bár a pasi oldaláról...

2019. ápr. 23. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 orton ***** válasza:
70%

Biztos észre venné.

És undorító dolog lenne ilyet tenni a családoddal. Hallgass az első megérzésedre szerintem.

2019. ápr. 23. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

"a csávó biztos észre venné hogy én a fiatalabbik testvér lány vagyok."

Mit venne észre? Hogy pár perccel fiatalabb vagy? :D

Ez olyan mintha egy pasinak van 15 centis farka de azt mondja a csajnak, hogy 16 centi, nem hiszem hogy feltűnne neki az az 1 centi különbség :D


Egyébként mi tavaly voltunk bulizni ismerősökkel, a lány barátnőmnek elkezdett udvarolni egy srác beszélgettek, majd elment a pulthoz italért( nem lehetett odalátni a pulthoz), majd az ikertesója jött vissza. Fel sem tűnt neki a különbség, csak az, hogy más póló volt rajta, mire megkérdezte, te ilyen gyorsan átöltöztél? :D

Utána jött a másik is, így derült ki :D

2019. ápr. 23. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 orton ***** válasza:

Nem a születési idő különbségén múlik az ikrek hasonlósága. Hanem genetikán.- Hanem hogy formálódott az arcszerkezetük életük során. Hogy fektették őket mint kisbabákat. Van-e hegük. Frizura. Smink. Ruha. Stb Stb A legtöbb iker nem is hiszi hogy egyáltalán hasonlóak lennének.


Az hogy sötétben, buliban, lehet ittasan első blikkre valaki összetéveszt valakit valakivel. Nem újdonság. Volt hogy én teljesen más nőket is összetévesztettem. Főleg ha többel is beszéltem, ki tud ennyi nevet megjegyezni?

2019. ápr. 23. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Yskirde ***** válasza:
37%

Ne csináld meg kérlek, ez nagyon nagy köcsögség. Aki meg írja, hogy nem érdekelné, hogy más van ott

Nekik soha se legyen barátnőjük

2019. ápr. 23. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!