Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A nők többsége miért érzi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők többsége miért érzi szégyennek, ha szexuálisan zaklatják vagy bántalmazzák?

Figyelt kérdés
Miért az eltitkolást látják jó megoldásnak?
2019. ápr. 24. 10:19
 1/7 anonim ***** válasza:
90%
Mert szégyelljük azt, hogy amikor lehetett volna, nem volt erőnk megvédeni magunkat. Leblokkoltunk. Szégyelljük, hogy nem mertünk szólni senkinek, mert utólag okosak vagyunk, de akkor és ott nem értjük miért voltunk tehetetlenek. Ilyen ez.
2019. ápr. 24. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Mert aki nem èlt át ilyet annak fogalma sincs min megy át az ember akkor (ès utánna) lelkileg meg fizikalksan


Ez nem olyan, mint azt elmondani, hogy basszus elfelejtettem tejet venni a boltban

2019. ápr. 24. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
85%
mert megalázzák azt a nőt
2019. ápr. 24. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Az első kb jól leírta, gyengébbnek, hierarchiában alacsonyabb rendűnek érzi magát ilyenkor az ember. Ezt szégyelli. Férfi vagyok, én is éreztem ezt már amikor erősebbel találkoztam össze.
2019. ápr. 24. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem azt tartom szégyennek hogy megtörtént, hanem azt hogy nem volt kinek szólni...igaz, ez nem az én szégyenem, még is én húztam a rövidebbet.
2019. ápr. 24. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Képzeld el, hogy egy hatalmas, kigyúrt (ergo nálad egyértelműen lényegesen erősebb) meleg srác zaklat.


Ugyanaz az érzés.


Férfiak is épp úgy lehetnek áldozatok, mint nők.

2019. ápr. 24. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Második válaszolóval egyetértek. Én is ugyanezt írtam volna.
2019. ápr. 24. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!