Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek normális dolog,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek normális dolog, hogy nem kívánom a szexet?

Figyelt kérdés
Unalmasnak találom. Sok dolog iránt érdeklődöm, és szívesebben töltöm az ezekkel mint a szexszel. Nem küzdök depresszióval és nincs fizikai problémám sem, viszont egyszerűen nem izgat fel a dolog.

2019. ápr. 27. 23:07
 1/10 anonim ***** válasza:
64%
Normális. Aszexualitásnak hívják.
2019. ápr. 27. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
51%
21 éves lány vagyok, és pontosan ezt érzem. Nem értem miért van mindenki oda-vissza a szextől.
2019. ápr. 27. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
64%

Szerintem normális dolog.

Akkor okoz problémát, ha esetleg olyan párkapcsolatban élsz, ahol a másik fél viszont igényli a szexet.

2019. ápr. 27. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
48%

Normális

Emberek külömbözőek.

De az előttem szóló irta le az igazságot

2019. ápr. 27. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
23:40 Épp ez a bajom. Bensőséges emberi kapcsolatokra viszont van igényem, de mindig beleütközöm abba, hogy a nők akikkel megismerkedem szeretnék a szexet. Ha beszéltem nekik arról, hogy engem nem érdekel a szex, betegnek tekintettek, és otthagytak. Többször csináltam azt, hogy megtettem nekik a dolgot, de így egy idő után meg nekem lett elegem.
2019. ápr. 28. 00:18
 6/10 anonim ***** válasza:
40%
Akit nem érdekel a szexualitás, annál vannak is mentális zavarok, ez tény!
2019. ápr. 28. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
Nem normális!
2019. ápr. 28. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
48%
A világon létezik aszexualitás is. Például David Jay is aszexuális aki az AVEN vezetője.
2019. ápr. 28. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
48%

3# vagyok.

Ez nehéz dolog. Szerencsés olyan hölgyekkel ismerkedni, akiknek hasonló az igénye, elvárása egy párkapcsolatban. Nekem is van olyan ismerősöm, aki soha nem kívánja a szexet, és nincs hormonproblémája. Igaz, neki is csak akkor nem okoz problémát, ha éppen egyedül él.

Érdemes a hormonszintet megnézetni, mert nőknél és férfiaknál is lehet, hogy felborul, ez okozza a libidó csökkenést vagy akár teljes hiányt.

2019. ápr. 29. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Hormonháztartási zavar is okozhatja. Nézesd meg háziorvossal. Ha minden rendben van, akkor ne aggódj.
2019. jún. 9. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!