Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire számít betegesnek,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire számít betegesnek, ha az ember élvezi a fojtogatást? Több infó lent

Figyelt kérdés
Előző barátnőm imádta ha fojtogatom. Eleinte furcsáltam, de 2-3 alkalom után élveztem én is. Felizgatott a domináns pozició. Azóta nagyon nehezen találok erre "kapható" lányokat. Mégse annyira elterjedt ez a dolog mint hittem?

2019. ápr. 28. 15:18
 1/9 anonim ***** válasza:
86%

Sztem nem beteges, mert nő létemre én is élvezem ha a pasi fojtogat.

Imádom ha dominál egy férfi az ágyban, és érezteti velem h én gyengébb vagyok vele szemben.


22L

2019. ápr. 28. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
14%
csak kifulladásig
2019. ápr. 28. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
86%
Az én barátnőm pl. imádja, ha fojtogatom, főleg ha mellé még pofon is van. Egyszerűen beindul tőle nagyon. :D
2019. ápr. 28. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ésszel és mértékkel jó
2019. ápr. 28. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Egyszerűen imádta, ha fojtogatom, húzóm a haját, tépem a tangáját, harapdálom a bimbóját..azóta se találtam ilyen lányt
2019. ápr. 28. 15:35
 6/9 Keksz252 válasza:
100%
Én pont a másik véglet vagyok. Nőként szeretném kipróbálni, de eddig nem találtam rá partnert. Vagy olyan pasi volt akinek fel sem hozta a témát mert tudtam, hogy nem lenne rá nyitott, vagy nem merték megtenni, mert féltek hogy kért okoznak bennem.
2019. ápr. 28. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Ilyen lányba még nem futottam mostanában :)
2019. ápr. 28. 19:00
 8/9 anonim ***** válasza:
Kipróbálnàm. Ha, ahhoz is lenne kedve, akkor pofoznàm is. Persze csak èsszel.
2019. ápr. 28. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem beteges sőt 😁 24/L
2019. ápr. 29. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!