Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Sperma helyett pisi szerű...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sperma helyett pisi szerű élvezéskor?

Figyelt kérdés

Kisebb koromban volt egy fiú barátom, akivel együtt fedeztük fel egymás testét. Én akkor már majdnem mindent tudtam a dolgokról, így nagyon meglepődtem, hogy mikor elévezett, akkor a sperma helyett valami átlátszó pisiszerű dolog lövet ki. Persze később ez megváltozott nála, de mindig is kíváncsi voltam, hogy ez mi volt, miért lehetett?

Másnál is volt ilyen?

Előre is köszi a normális válaszokat! 😊

20L



2019. ápr. 28. 22:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
96%
Gondolom, még a nemi érés előtt történt... ;)
2019. ápr. 28. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
94%
Olyankor van ilyen, ha az ejakulátumban nincsenek spermiumok. Nemi érés előtt vagy elköttetés után.
2019. ápr. 28. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
95%
Így van, még nem termelődött sperma nála.
2019. ápr. 28. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
78%
Mire érted, hogy pisi-szerü? Ami kijön olyankor az azért nem olyan hig mint a vizelet. Átlátszo, vizszerü de nem olyan folyos. Mindenkinél volt ilyen (normál esetben) ha érés elött már elélvezett.
2019. ápr. 28. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
97%
Persze, hogy volt ilyen. 13. évesen első saját elévezésnél nekem is olyan volt. 18F
2019. ápr. 29. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
90%

Orgazmuskor előfordul a húgyhólyag összehúzódása is. Ha úgy izgatjuk a hímvesszőt, hogy ellazítjuk a záróizmot a kéjérzés kapcsán pisiinger is létrejöhet.

Az orgazmus érzése hasonló a pisiingerhez, annyiban hogy az orgazmus erősebb inger. Előfordulhat olyan, hogy egyszerre keletkezik pisiinger és orgazmus.

2019. ápr. 29. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
94%

Az előváladék, ami jó csúszós, és teljesen áttetsző általában, és segíti a behatolást, illetve a himvessző húgycsövét elősíkosítja, hogy könnyebben haladhassonz ondó, nos ez az anyag már a rendes pubertás első szakasza előtt is megvan már, s orgazmuskor így csak azt tudja kilőni, de azt már lövi. Hány éves volt a srác, amikor ezt tapasztaltad?

Anyway: a mázlista... :D

2019. máj. 19. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! 😊

Kb 13 évesek lehettünk ekkor.

2019. máj. 20. 20:47
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
En 12 évesen élveztem el először és nekem is folyósabb volt. Nem pisi állagú,de jóval hígabb volt mint most. 18/f
2019. nov. 4. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Amíg nincs meg teljesen a nemi érés, addig lehet ilyen. Nekem is ilyesmi.
2020. ápr. 9. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!