Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Rövid fitymafék és fitymaszűkü...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SBalazs3000 kérdése:

Rövid fitymafék és fitymaszűkület okozhat valami problémát sex közben?

Figyelt kérdés
Érdekelne azoknak a véleménye, akik hasonló cipőben járnak mint én, hogy sex közben tud e problémát okozni a rövid fitymafék és a fitymaszűkület óvszer használata mellett. Esetleges fájdalmat vagy vérzést okozhat-e? Merev állapotban a makkom kb. harmadáról tudom lehúzni a bőrt a rövid fitymafékem miatt és nagyjából eddig, vagy kicsit tovább tudnám a fitymaszűkületem miatt. Nemsokára lenne az első alkalom és érdekelne hasonlóan jártak véleménye. Urológus tervben van mivel meg akarom szüntetni a problémát majd véglegesen, de csak ha nagyon muszáj és problémát okoznak az előbb említett dolgok. A válaszokat előre is köszönöm!

2019. ápr. 29. 07:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Masztikor magadnak fel kellett volna szakítanod. A szexben nem lesz jó érzés, gumival meg pláne.
2019. ápr. 29. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Addig halogasd az elsőt amíg megműtik és beheged. kb 3 hét.

Így ne vágj bele mert mindkettőtöknek rossz élmény lesz és benned marad örökre.

Úgy kellett volna masztizni hogy hátrahúzod amíg lehet hogy táguljon a maximumra, ha úgy sem oldódik meg akkor műtét.

2019. ápr. 29. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Megműtöttek azóta?
2021. jan. 22. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!