Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Sub férfiak, úgy is szívesen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sub férfiak, úgy is szívesen fogadnátok, hogy a barátnőtök/úrnőtök hosszas nyalásra fogna be, hogy nem a legesztétikusabb látvány fogadna titeket odalent?

Figyelt kérdés

Értem ez alatt, hogy "saláta" puncija van és a csiklója is nagyobb az átlagosnál.


(Nem társkeresési cél lapul meg a kérdés mögött, csak a véleményetek, ízlésetek érdekel.)



2019. ápr. 30. 19:54
 1/4 anonim ***** válasza:
84%
Bár nem vagyok szub, de szeretek nyalni. Így is szívesen csinálnám hosszasan. Csak az kizáró tényező, ha szőrös, büdös vagy menstruál.
2019. ápr. 30. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
81%

Talán még izgatóbb is lenne ha nem lenne tökéletes és kényszerítene.


Bár szerintem a lila köd miatt én tuti annak látnám akkor is ha nem az.

2019. ápr. 30. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
87%
Alapvetően hibás kiindulás, hogy a kilógó kisajkak, vagy a nagyobb csikló nem szép. A tapasztalat nélküli kisfiúk hangoztatnak ilyesmit, a férfiak között nagyon kevés az, akinek ilyen sokat számít a látvány. Mi, többiek tudjuk, hogy jobban lehet kényeztetni az olyat.
2019. máj. 1. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 De La Cruse ***** válasza:
42%

A tisztaság alap követelmény.

A szépség meg változatos.

Egy mosdatlan és igénytelem nő eleve nem alkalmas párkapcsolatra, hiszen magát sem tartja rendben, nem fog tisztelni és szeretni hosszan téged sem.

Innen már a hosszútávú kapcsolat Úrnő és szolga közt lehetetlen.

A nők dómokat akarnak és egy "Úrnő" sem volt két hétnél tovább domináns.

Ez mások tapasztalata is.

Követelmény egy szimpla párkapcsolatban is a tisztaság.

Akik meg erre nem hajlandóak ott más szellemi leépülésre utaló jelek is vannak.

2019. máj. 1. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!